Barwnik UV do kanalizacji

BADANIA SZCZELNOŚCI BARWNIKAMI

Badanie szczelności barwnikami przemysłowymi tel. 731 925 925. 

Barwniki UV

Barwnik do kanalizacji – sprzedaż barwnika ze świadectwem jakości producenta – opakowania 100 g.

Barwnik UV

Barwniki do kanalizacji

Wycieki wody lokalizuję tylko w województwie Śląskim.

Miasta na Śląsku – Katowice, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała,Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice, Żory, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Żywiec, Czerwionka – Leszczyny, Pszczyna, Łaziska Górne, Rydułtowy, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła .

oraz Zagłębiu – Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź.

Wykonuję usługi sprawdzania szczelności instalacji kanalizacyjnej za pomocą barwników przemysłowych. Badanie takie polega na barwieniu wody w instalacji odpływowej i kontrolne stanu zabarwienia ścian lub napływu wody w otworach w posadzce. Badanie barwnikowe może wykonać jako pomocnicze badanie wskazujące na nieszczelność balkonów  i tarasów oraz inny zabezpieczeń przeciwwodnych w budynkach.

Całe badanie barwnikowe zależy jednak do wielu czynników:

– wyobraźni i doświadczenia wykonującego badanie – nie każdy wyciek da się zlokalizować za pomocą barwnika, napływ barwnika należy właściwie zinterpretować.

– bardzo ważny jest dobór odpowiedniego barwnika do danej instalacji i siły wycieku. Posiadam kilka rodzajów barwników do różnych rodzajów wycieków i przecieków. W przypadku podłączenia budynku do kanalizacji miejskiej stosuje się inne barwniki niż w przypadku podłączenia do przydomowego szamba.

– barwniki z niepewnego źródła mogą spowodować problem z wykonaniem badania oraz straty materialne np. w wyniku uśmiercenia bakterii w szambie, zabrudzenia odzieży postronnych osób lub uszkodzenia powłoki lakierniczej pojazdów na parkingu podziemnym. 

Badania barwnikowe wykonuję na Górnym Śląsku do 6 lat. Posiadam bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie lokalizacji nieszczelności. Barwniki, których używam pochodzą z legalnego i sprawdzonego źródła, nie są niebezpieczne. Posiadam karty charakterystyki swoich barwników. 

Sprzedaję barwniki wysyłkowo – koszt 100 g. barwnika UV to 120,00 zł netto czyli 147,6 zł brutto

Wysyłka za pobraniem 20 zł brutto

Latarka UV – 25,00 zł brutto

Posiadam również w sprzedaży barwniki przyjazne dla bakterii w szambie – na bazie naturalnych produktów – kolor czerwony i niebieski

Wszystkim swoim klientom udostępniam bazę zdjęć oraz instrukcję prawidłowego zalewania barwnikami instalacji odpływowej.