Lokalizacja wycieków wody Żywiec

Instalacja wodno-kanalizacyjna, która nie działa prawidłowo, powinna zostać skontrolowana przez fachowca. Wszelkie nieprawidłowości mogą bowiem świadczyć o tym, że wystąpiła awaria i wyciek w obrębie infrastruktury, co niekorzystnie wpływa na kondycję techniczną obiektu użytkowego ze względu na wilgoć pojawiającą się w ścianach, posadzkach, sufitach czy przenikającą do termoizolacji. Do kogo jednak zwrócić się o pomoc, jeżeli mieszkamy w Żywcu?

Termeo – fachowa pomoc w Żywcu

Decydując się na pomoc profesjonalnej firmy takiej jak Termeo, możesz oczekiwać, że źródło problemu zostanie namierzone szybko i sprawnie. Ponadto, dzięki zastosowanym kamerom termowizyjnym czy metodzie wykorzystującej specjalne barwniki do lokalizacji wycieku wody, kucie ściany lub posadzki ograniczone zostanie jedynie do niewielkiego obszaru. To duża ulga, eliminująca konieczność przeprowadzenia zaawansowanych prac remontowych. Ponadto, proponujemy również możliwość rozliczenia z ubezpieczycielem. Serdecznie zapraszamy osoby z Żywca poszukujące tego typu usług.

tel. 731 925 925

wykrywanie wycieków wody Żywiec

wyciek  wody z instalacji Żywiec

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com