Osuszanie budynków i mieszkań po zalaniach Katowice

Tel. w sprawie osuszania 731 925 925 Maciej Krysztafkiewicz – https://osusz.to/

Jeżeli nie obieram proszę i wiadomość SMS lub email na osusz.to@gmail.com

Osuszamy budynki w Katowicach po zalaniach i zawilgoceniach, które spowodowały awarie instalacji wodnych w budynkach. Mokre ściany, uszkodzona ościeżnice, zalane posadzki i mokre strefy podposadzkowe to wszystko da się wysuszyć, zdezynfekować i przywrócić do normalnego użytkowania. Osuszyliśmy w Katowicach wiele domów i mieszkań. Katowice to duże miasto i codziennie zalaniu ulegają mieszkania i domy.

Cała nasza oferta usług związanych z lokalizacją wycieków wody oraz naprawą uszkodzonych instalacji – jest na naszej stronie https://wyciek.pl/

Osuszanie pomieszczeń po zalaniach wodą z instalacji lub wodą deszczową – wszystko to obejrzenia na naszej stronie – https://osusz.to/

Wykonujemy wszystkie rodzaje suszenia – od ściany, po strefy izolacji podposadzkowej kończąc na dachach.

Jaki mamy plan na osuszanie ?

Działamy zgodnie ze sprawdzoną wielokrotnie metodą. Najpierwsza sprawa to znalezienie przyczyny zawilgocenia lub zalania. Należy sprawdzić czy woda, która zalała budynek jest wodą deszczową, gruntową czy pochodzi z nieszczelnej instalacji wewnątrz budynku. Specjalizujemy się w tego typu dochodzeniach i badaniach mających na celu wskazanie przyczyny zalania więcej informacji na https://wyciek.pl/ Dopiero wskazanie i usunięcie przyczyny zalania pozwala na rozpoczęcie osuszania zalanych pomieszczeń w Katowicach.

Pod wieloma względami stolica Górnego Śląska jest wyjątkowa, z naszej perspektywy jest wyjątkowa pod względem ilości zleceń – lokalizacja wycieków w Katowicach oraz suszenie budynków w Katowicach robimy szczególnie często. Wynika to przede wszystkim z dużej ilości nowych mieszkań i domów, które szczególnie często są zalewane czy to przez błędy w sztuce budowalnej, czy przez zwykły przypadek i zły zbieg okoliczności. Robota jest robotą – wyciek trzeba znaleźć , potem naprawić i osuszyć zalane mieszkanie lub dom. Pod tym względem Katowice nie różnią się od innych miast w regionie, gdzie wykonujemy nasze usługi.

Jeżeli chodzi o lokalizację wycieków wody to specjalizujemy się w technice gazu znacznikowego NH5 – więcej o tej metodzie diagnostycznej  TU

Wykonujemy także próby szczelności instalacji – więcej TU https://wyciek.pl/portfolio-item/gaz-znacznikowy/

Inspekcje TV instalacji kanalizacyjnej – więcej TU https://wyciek.pl/portfolio-item/inspekcja-kanalizacji/

Zadymienia instalacji kanalizacyjnej – więcej TU https://wyciek.pl/zadymianie-kanalizacji/

Ile kosztuje osuszanie ?

Koszt suszenie zalanych mieszkań i budynków w Katowicach jest taki sam jak w innych miastach na Górnym Ślasku. Suszenie, przynajmniej w moim przypadku na terenie całego Górnego Śląska kosztuje tyle samo.  Do rzeczy . W przypadku jeżeli posiadacie Państwo ubezpieczenie suszenie zalanego mieszkania lub domu kosztuje zero złotych ( słownie zero) – jak to robimy – TU https://osusz.to/rozlicznie-bezgotowkowe-z-ubezpieczycielem/ Rozliczamy się bezgotówkowo z ubezpieczycielem.  Zarówno osuszanie piwnicy w Katowicach jak i zalania spowodowane nieszczelnościami z instalacji wodnych rozliczane być mogę bezgotówkowo – ro robimy często i namiętnie.

W przypadku, kiedy nie posiadacie Państwo ubezpieczenia budynku może Państwu wypożyczyć sprzęt osuszający u mnie w bardzo dobrej cenie. Czym się różni wypożyczenie sprzętu od usługi osuszania – TU   https://osusz.to/jaka-jest-roznica-pomiedzy-wypozyczaniem-urzadzen-a-usluga-osuszania/. Oczywiście pomogę, doradzę w kwestii samodzielnego osuszania i nie zniszczę Państwa finansowo.

Usługa osuszania budynków i mieszkań Katowice

Wykonujemy pełny zakres usług związanych z osuszaniem budynków i mieszkań w Katowicach. Suszymy ściany oraz sufity po zalaniach. Osuszamy posadzki oraz strefę podposadzkową. Najważniejsze, że rozliczamy się bezgotówkowo i wykonujemy swoją prace szybko i bez przedłużania ( nie wyłudzamy Państwa kosztem dniówek za wynajem sprzętu). Jak osuszamy. Przede wszystkim należy osuszyć powietrze w zawilgoconych pomieszczeniach za pomocą osuszacza kondensacyjnego. W Katowicach dość często wypożyczamy osuszacz kondensacyjny. Jego zadaniem jest zmniejszenie wilgotności powietrza na tyle, żeby ściany lub sufit były  w stanie zacząć parować w celu pozbycia się wody i ich powierzchni. W celu przyspieszenia tego procesu w mieście Katowice używamy wentylatora strumieniowego oraz płyt grzewczych na podczerwień.

W przypadku zalania wodą strefy izolacji podposadzkowej ( kiedy konieczne jest suszenie strefy izolacji – czytaj TU  https://osusz.to/https-osusz-to-417-2/)  używamy pomp do wymuszenia ruchu powietrza pod posadzką w celu osuszenia strefy izolacji termicznej. W tej kwestii mamy bardzo dobre wyniki – bez niszczenia podłóg – czytaj więcej TU  https://osusz.blogspot.com/2020/09/czy-mozna-osuszac-podposadzkowo-bez.html

Cennik

Cennik osuszania w mieście Katowice. Jeżeli macie Państwo ubezpieczenie cennik suszenia praktycznie Państwa nie dotyczy, ponieważ rozliczamy się z towarzystwem ubezpieczeniowy bezgotówkowo. Cennik usług, a raczej zestawienie kosztów wykonane na KNR-rze może Państwo zobaczyć na swojej poczcie internetowej jako zestaw dokumentów przesłanych do ubezpieczyciela.

Zupełnie inaczej wygląda sprawa jeżeli suszymy bez ubezpieczenia, wtedy rzeczywiście cennik jest ważny, a nawet bardzo ważny. Każde osuszanie liczone jest za dobę wypożyczenia osuszacza kondensacyjnego, wentylatora, płyty grzewczej  czy pompy do osuszania podposadzkowego.

Najpierwsze są zawsze oględziny zalanych powierzchni, jeżeli mówimy o Katowicach to nie doliczamy kosztów dojazdu, robimy oględziny przygotowujemy kosztorys prac. Na podstawie tego decydujecie Państwo kto będzie suszył Państwa dom my czy konkurencja – CENNIK usług osuszania do wglądu – TU https://osusz.to/wypozyczalnia-cennik/

Co jeszcze osuszamy w Katowicach?

W Katowicach osuszamy np. piwnice po zalaniu woda deszczową.  W przypadku gwałtownych ulew, pomieszczenia pozostające pod poziomem gruntu bardzo często zostają zalane przez wodę deszczową niemająca, gdzie odpłynąć w przypadku niedziałającej lub nie całkiem drożnej instalacji burzowej. Zalane piwnice oraz garaże w mieście Katowice osuszane są zwykle z polis budynków – nie ma z tym problemu – wszystko suszone jest bezgotówkowo.

Proponujemy także usługę osuszania dachów płaskich po zalaniach w Katowicach. W przypadku nieszczelności dachu płaskiego zawilgoceniu ulega warstwa izolacji dachu, konieczne jest jej osuszenie w celu przywrócenia termoizolacyjności tej warstwie izolacji ochronnej.

Proszę o telefon 731 925 925 jeżeli nie odbieram to będę wdzięczny za SMS

Wszystkie zdjęcia zalanych pomieszczeń proszę wysyłać na osusz.to@gmail.com

suszenie budynków Katowice

suszenie budynków i mieszkań po zalaniach Katowice

osuszanie podposadzkowe Katowice

osuszamy podposadzkowo bez niszczenia podłóg w Katowicach

suszenie budynków Katowice

suszymy ściany, sufitu i posadzki Katowice

suszenie ścian i tynków Katowice

osuszamy ściany po zalaniu Katowice

pomiary ekspertyzy pozalaniowe Katowice

wykonujemy pomiary wilgotności ścian, posadzek oraz strefy podposadzkowej. Katowice

osuszanie mieszkania po zalaniu Katowice

Osuszamy mieszkanie po zalaniu. Suszymy ściany oraz podposadzkowo Katowice

Osuszamy piwnice po zalaniu wodą deszczową Katowice

Osuszamy piwnice i garaże po zalaniu Katowice

Suszymy ścian i sufitu po zalaniach Katowice

Osuszamy pomieszczenia po zalaniach Katowice