Osuszanie budynków i mieszkań po zalaniach w Żorach.

TEL 731 925 925 – Maciej Krysztafkiewicz – jeżeli nie odbieram proszę o wiadomość SMS

Osuszanie mieszkań i domów zawilgoconych w wyniku napływu wody deszczowej lub wody z nieszczelnej instalacji wewnątrz budynków polega na stworzeniu odpowiednich warunków – przede wszystkim obniżeniu wilgotności powietrza i zapewnieniu jego cyrkulacji ( ruch powietrza) w zalanych pomieszczeniach. W Żorach suszymy domy i mieszkania bardzo często, mamy siedzibę firmy w właśnie w mieście Żory. Zapraszam na naszą stronę internetowąhttp://www.osusz.to. Przedstawiamy tam, naszą ofertę, zdjęcia i filmy z realizacji oraz cennik usług osuszania.

W mieście Żory suszymy budynki po zalaniach wywołanych przez nieszczelne instalacje wodne, grzewcze oraz kanalizacyjne. Zajmujemy się profesjonalnie precyzyjną lokalizacją oraz naprawą wycieków wody wewnątrz budynków – po więcej informacji zapraszam na moją stronę http://www.wyciek.pl . Przeważająca liczba zgłoszeń dotyczących zalań to przede wszystkim zawilgocenia ścian murów i przestrzeni podposadzkowej w Żorach, spowodowane nieszczelnymi instalacjami wody ciepłej i zimnej w budynkach.

Jak działamy?

Najważniejsze to dowiedzieć się, co spowodowało zawilgocenie ścian lub posadzek w budynku. Bez tej wiedzy nie rozpoczynamy osuszania. Konieczne są pomiary wilgotności ścian i posadzek, badanie termowizyjne i inne prace, które pozwolą ustalić źródło napływu wody. Specjalizujemy się lokalizowaniu wycieków za pomocą gazu znacznikowego https://wyciek.pl/portfolio-item/gaz-znacznikowy/ ,

wykonujemy inspekcje kanalizacji https://wyciek.pl/portfolio-item/inspekcja-kanalizacji/,

zadymianie rur kanalizacyjnych https://wyciek.pl/zadymianie-kanalizacji/ i inne prace diagnostyczne.  Osuszanie domu lub mieszkania w Żorach nie może się zacząć jeżeli nie mamy zdiagnozowanej przyczyny powstania mokrych ścian i posadzek. Dopiero wtedy przygotowujemy ekspertyzy zawilgocenia ścian w celu przedstawienie dokumentacji dla ubezpieczyciela.

Ile to kosztuje ?

Osuszanie budynków w Żorach może być wykonane bezgotówkowo z ubezpieczenia budynku, który został zalany. Koszt takiego osuszania to dla Państwa 0 zł ( słownie: zero ) rozliczamy się w pełni z ubezpieczycielem.https://osusz.to/rozlicznie-bezgotowkowe-z-ubezpieczycielem/

Ubezpieczenie pokrywa osuszanie zalanych przez wodą deszczową piwnic oraz pomieszczeń niskiego parteru.  W  Żorach w lipcu 2020 r. przeszła nawałnica, miało miejsce oberwanie chmury w wyniku tego intensywnego i krótkotrwałego opadu zalanych zostało wiele piwnic i pomieszczeń położonych na poziomie gruntu. W Żorach osuszaliśmy zalane przez wodę deszczową piwnice budynków jednorodzinnych, zalane przedszkole w Żorach, pomieszczenia biurowe i lokale usługowe. Cały wykonane wtedy front prac został wykonany bezgotówkowo z ubezpieczenia zalanych budynków.  W Żorach suszyliśmy nie tylko ściany, mury ale także przestrzenie podposadzkowe – CO TO JEST I KIEDY OSUSZAĆ STEFĘ IZOLACJI POD POSADZKĄ – https://osusz.to/co-to-jest-osuszanie-podposadzkowe/

Nasze usługi

Osuszamy tylko na terenie Górnego Śląska, moja filozofia prowadzenia firmy przewiduje ciągłą, osobistą kontrolę osuszania i możliwość pojawienia się na miejscu suszenia w przypadku wystąpienia jakiś problemów w ciągu kilku godzin od momentu zgłoszenia. W przypadku osuszania w Żorach nie ma z tym najmniejszego problemu. Mieszkam w Żorach i zawsze ktoś może podjechać do Państwa w niedługim czasie po otrzymaniu zgłoszenia. Wszystkie pomiary wilgotności ścian i inne ekspertyzy wykonujemy w Żorach jeszcze tego samego dnia po odebraniu telefonu. Sprzęt do osuszania tj. Osuszacz kondensacyjny, wentylator, płyta grzewcza także jest wstawiany jeżeli nie tego samego dni to na pewnego w ciągu 24 godzin po wykonanych oględzinach.

Na terenie Żor wykonujemy pełny zakres usług mających na celu osuszanie zalanych pomieszczeń.

Wstawiamy osuszacze powietrza, suszymy wentylatorami strumieniowymi, płytami grzewczymi.

W Żorach wykonujemy także osuszanie podposadzkowe – czyli suszenie strefy izolacji podposadzką.

Cennik

Cennik osuszania budynków w Żorach, albo inaczej ile kosztuje osuszanie w Żorach. Zwykle, jeżeli jest polisa nie kosztuje Państwa nic. Kosztorys i dokumentację dla ubezpieczyciela przygotowuję w cenie usługi  z wypłatą mojego wynagrodzenia czekam aż ubezpieczyciel wypłaci pieniądze na moje konto.

Jeżeli nie posiadacie Państwo ubezpieczenia – zawsze można  u Nas w Żorach w dobrej cenie wypożyczyć sprzęt do osuszania. Cenny dla mieszkańców Żor – zawsze są najlepszymi cenami w okolicy ! Co najważniejsze. Zawsze staram się wytłumaczyć i poinformować osoby wypożyczające osuszacz lub wentylator o tym jak przeprowadzić suszenie nie tylko efektownie, ale przede wszystkim efektywnie. Jak suszyć tynki w nowych domach w Żorach, jak osuszyć mokre ściany i sufity. Wszystko to tłumaczymy i staramy się, aby czas wypożyczenia sprzętu był jak najkrótszy. Nasz cennik znajdziesz TU https://osusz.to/wypozyczalnia-cennik/

Inne usługi osuszania

W Żorach wykonujemy także osuszania dachów płaskich po zalaniach. W jaki celu osusza się dachy, a właściwie ich izolację ? Najważniejsze to znaleźć przyczyny zalania, miejsce nieszczelności pokrycia dachu. Jeżeli to zostało znalezione to możemy przystępować do osuszenia. Warstwa izolacji w wyniku nieszczelności została nasiąknięta wodą i przestaje pełnić funkcję izolacyjną. Woda w izolacji doskonale zwiększa przewodność cieplną każdej izolacji, sprawia, że nawet najlepszy materiał izolacyjny przestaje izolować, przestaje być barierą termiczną. Suszenie dachów także wykonywane jest z ubezpieczenia budynku – przygotowujemy odpowiednią dokumentację dla ubezpieczyciela.

Osuszamy parkingi podziemne w Żorach po zalaniach wodą deszczową – gwałtowne opady deszczy mogą spowodować zalanie wodą pomieszczeń położonych poniżej poziomu ziemi. W Żorach takie zalania zdarzają się coraz częściej – wykonujemy pełną gamę usług osuszania w tym zakresie.

Jesteśmy z Żor, przy każdym zgłoszeniu wykonujemy oględziny jeszcze tego samego dnia. Osuszanie rozpoczynamy tak szybko jak to możliwe.

Maciej Krysztafkiewicz tel. 731 925 925 – w przypadku jeżeli nie odbieram proszę o wiadomość SMS.

Jeżeli to możliwe proszę o zdjęcia zalanych ścian i pomieszczeń na moją  pocztę    osusz.to@gmail.com

Osuszanie budynku po zalaniu Żory

Lokalizacja wycieków naprawa osuszanie Żory

 Osuszanie budynków Żory

Osuszamy budynki i mieszkania po zalaniach Żory

Suszenie domu Żory

Osuszamy lokale usługowe i budynku przemysłowe po zalaniach Żory

Osuszanie Trotec Żory

Suszenie budynków Żory

Ile kosztuje osuszanie ścian Żory

Suszenie po zalaniu wodą z wycieku Żory

Wilgoć po zalaniach Żory

Ekspertyzy wilgotności ścian Żory

Suszenie piwnic Żory

Osuszacz kondensacyjny Żory

Jak suszyć dom po zalaniu Żory

osuszanie gabinetu medycznego Żory

Metody osuszania ścian Żory

Suszenie budynków po zalaniach Żory