Maciej Krysztafkiewicz

Właścicieli firmy Termeo –  Maciej Krysztafkiewicz

Imię : Maciej

Nazwisko : Krysztafkiewicz

Wiek : 45 lat

Wykształcenie: wyższe

Zawód wyuczony : belfer

Zawód wykonywany : zawodowy poszukiwacz wycieków wody

Doświadczenie zawodowe : 14 lat pracy z wyciekami wody

Ilość wykrytych wycieków wody : ponad 2000  (dwa tysiące)

Ulubiona metoda badawcza : gaz znacznikowy

Hobby : dokupywanie zabawek pomiarowych do firmy

Od 2010 r. pomagam mieszkańcom województwa śląskiego rozwiązywaniu problemów z cieknącą wodą w ich domach i mieszkaniach.  Swoje usługi lokalizacji wycieków oferuję zarówno z klientom biznesowym jak i indywidualnym, ze szczególnym naciskiem na tych ostatnich.  W  swojej praktyce zawodowej wskazałem ponad dwa tysiące miejsc nieszczelności w budynkach prywatnych i mieszkaniach.  W tym momencie moi pracownicy mają wykrytych po kilkaset nieszczelności. Łączenie możemy pochwalić się w całej firmie blisko trzema tysiącami zlokalizowanych awarii instalacji wodnych. Każdego dnia, ta liczna rośnie, z czego jesteśmy bardzo dumni. Żadna inna firma diagnostyczna na Śląsku nie może poszczycić się tak dużym doświadczeniem zawodowym. Rozwiązywanie problemów związanych z wodą to nasza codzienność. Wyzwanie lokalizacji wycieku wody to nasza praca, a wskazanie miejsca nieszczelności instalacji największa nagrodą i satysfakcją.

Jak wiele innych osób zaczynałem swoje doświadczenia z instalacjami wodnymi na budowie zagranicą. Zbyszek, Mirek oraz Mariusz nauczyli mnie więcej w ciągu pierwszych dwóch lat pracy razem, niż moich nauczyciele w we wszystkich szkołach, do których chodziłem przez wiele lat. Jestem im za to bardzo wdzięczny. Poznałem podstawy hydrauliki, prac budowalnych i wykończeniowych, ale  ja chciałem czegoś więcej. Potrzebowałem czegoś co łączy pasję tworzenia z czymś nieznanym, nieodgadnionym. Dla mnie wielbiciela Artura Conana Doyle’a, to była gwizdka z nieba, moja nowa droga zawodowa. Ciekawa, ale pełna niebezpieczeństw, gęstej mgły i nieznanego lądu. Nie poddałem się i tylko dzięki ogromnej sile jaką miałem w sobie, przetrwałem ciężki okres próby, kiedy musiałem uczyć się na własnych błędach. Wypracowałem własną technikę badawczą, która pozwoliła mi się rozwinąć i osiągnąć sukces zawodowy. Dziś mam dobrze prosperującą firmę, własną szkołę lokalizacji wycieków,  swoich uczniów i liczne sukcesy zawodowej. Prowadzę szkolenia zarówno w kraju jak i zagranicą. W Polsce zna mnie wiele firm i ludzi powiązanych z usługami lokalizacji wycieków wody, mogę powiedzieć, że czuję się spełniony zawodowo, ale cały czas pracuję nad tym, żeby nie być w peletonie, ale żeby to peleton gonił mnie.

Pomagam swoim klientom jak mogę, lokalizując wycieki wody, diagnozując przecieki  z dachów, przeprowadzając operacje bezinwazyjnej naprawy instalacji za pomocą uszczelniaczy. Zapraszam do mojego sklepu ze środkami uszczelniającymi do instalacji https://www.uszczelniacze.net/ Dzielę się tam swoją wiedzą i doświadczeniem o środkach chemicznych stworzonych do naprawy nieszczelnej instalacji bez rozkuwania posadzek i ścian. Prowadzę dwa blogi, gdzie przedstawiam swoje zlokalizowane nieszczelności – https://termeo.blogspot.com/   oraz https://wyciek.pl/category/blog/.  Opisuję, przedstawiam, oswajam z wyciekami wody.  Staram się usystematyzować wiedzę o nieszczelnościach instalacji – odpowiadam na wiele pytań np. jakie kryteria należy ustalić w celu wyboru firmy od diagnostyki awarii wodnej – https://wyciek.pl/jaka-firme-do-lokalizacji-wyciekow-wybrac/3658

Można by zapytać, co wyróżnia firmę Termeo Maciej Krysztafkiewicz od innych firm od lokalizacji i osuszania jakie działają na terenie południowej Polski? Moim skromnym zdaniem wyróżnia wiele.

  • Bardzo bogate doświadczenie firmy Termeo – jako pierwsi na Górnym Śląsku lokalizowaliśmy wycieki gazem znacznikowym. Wiele firm, niestety w opisie na swoich stronach internetowych kłamie, machając sztandarem wieloletniego doświadczenia, który tak na prawdę wygląda jak proporczyk. ja to wiem, ale nie wie tego klient.
  • Najnowocześniejszy i najczulszy sprzęt pomiarowy jaki jest możliwy do kupienia. Żadna inna firma nie ma tak wyposażonych samochodów serwisowych jak MY.
  • Lokalizujemy + Odkuwamy +  Naprawiamy + Osuszamy   – usługę wykonuje nasza firma, zakończona jest wystawieniem jednej faktury
  • Rozliczamy się bezgotówkowo z towarzystwami ubezpieczeniowymi
  • Nigdy, nikomu nic nie ukradliśmy, nie zrobiliśmy celowo złości lub przykrości

Tematem przewodnim mojego życia jest działalność zawodowa, poświęcam jej praktycznie cały swój czas. Poprawiam, ulepszam, czytam, obserwuje i doskonale swoje umiejętności, gromadzę przydatne urządzenia pomiarowe. Wszystko to tylko po to, aby być jeszcze lepszym w tym, co potrafię robić najlepiej czyli w lokalizacji wycieków wody.

firmowe auto wyciek.pl

Firmowy pojazd diagnostyczny

Jeżeli macie Państwo problem z mokrymi ścianami w domu lub mieszkaniu proszę do mnie napisać lub zadzwonić  731 925 925.  Oczywiście pomożemy.  Jestem w stanie pomóc i doradzić w sprawie zgłoszenia szkody, przygotowania dokumentacji do ubezpieczyciela oraz rozliczenia bezgotówkowego.  Jeżeli są mokre ściany to proszę nie zwlekać tylko się do mnie odezwać. W przypadku konieczności osuszania przygotujemy odpowiednia dokumentację, doradzimy i wytłumaczymy.  Postaramy się i pomożemy !