Imię : Maciej

Nazwisko : Krysztafkiewicz

Wiek : 44 lata

Wykształcenie: wyższe

Zawód wyuczony : belfer

Zawód wykonywany : zawodowy poszukiwacz wycieków wody

Doświadczenie zawodowe : 13 lat pracy z wyciekami wody

Ilość wykrytych wycieków wody : ponad 2000  (dwa tysiące)

Ulubiona metoda badawcza : gaz znacznikowy

Hobby : dokupywanie zabawek pomiarowych do firmy

Specjalizuję się w lokalizacji wycieków wody z instalacji w budynkach oraz instalacji wodociągowych. Dysponuje wszystkimi możliwymi metodami badawczym jakie oferuje współczesny rozwój techniki.

Wykrywam wycieki wody za pomocą wszystkich dostępnych na ten moment urządzeń i technik badawczych :

– kamery termowizyjnej – posiadam kamerę Flir T 540 ( rozdzielczość 464 x 348) , certyfikat ITC poziom 2, wykonanych ponad 45 tysięcy termogramów.

– gazem znacznikowym – jako pierwszy na Górnym Śląsku zacząłem lokalizować wycieki wody za pomocą gazu znacznika. Dziś sam przeprowadzam szkolenia ( w Polsce i zagranicą), większość wycieków wody jakie znalazłem to właśnie za pomocą gazu znacznikowego. Posiadam jeden z najczulszych detektorów gazu NH5 jakie jest na rynku, własne metody badawcze i skuteczny plan działania.

–  nasłuchową – mikrofonem gruntowym czyli geofonem – metoda polega na wykryciu obszaru ponad nieszczelną instalacją wodną o największym natężeniu szumów, co sugeruje miejsce wycieku wody.

– detekcji ultradźwięków – jest to nowość w wykrywaniu wycieków wody. Urządzenie pozwala na lokalizację wycieków wody za pomocą poszukiwania źródła dźwięku o konkretnej częstotliwości. Bardzo ciekawa metoda, niewiele firm w Polsce posiada takie urządzenia do wykrywania nieszczelności.

– kamerami inspekcyjnymi – posiadam kamery o średnicach od 6 mm ( ruchoma głowica) do 160mm czyli cały zakres średnic używanych w budynkach mieszkalnych. Nie ma problemu ze zbadaniem szczelności odpływu liniowego w kabinie prysznicowej czy głównej rury kanalizacyjnej odprowadzającej nieczystości z budynku.

Posiadam także :

– urządzenie do pomiaru zawilgocenia pod płytkami i pomiarów zawilgocenia pod parkietem – bardzo ciekawa zabawka diagnostyczna. Wilgotnościomierze nie pozwalają na badanie wilgotności materiału budowlanego pod płytkami ceramicznymi. Jestem w stanie np. w  stwierdzić czy pod płytkami jest zawilgocenie.

– urządzenia do pomiaru zawilgocenia materiałów budowlanych – wilgotnościomierze budowlane pozwalają na określenie strefy zawilgocenia, a tym samym ograniczenia strefy poszukiwania wycieku wody.

– manometry wzorcowane – przydane urządzenia pomiarowe do sprawdzenia jaka instalacja jest nieszczelna. Posiadam 10 sztuk manometrów, więc hurtowe sprawdzenia obiegów ogrzewania podłogowego to nie problem !

Używam dużo i namiętnie :

– barwników przemysłowych oraz barwników UV – metody lokalizacji wycieków z kanalizacji za pomocą barwników to bardzo ciekawy temat. Zajmuję się nim od 4 lat, posiadam wszystkie dostępne na rynku barwniki do prób szczelności kanalizacji w tym barwniki UV.

Z tego co wiem, żadna inna firma poszukująca wycieki wody na Górnym Śląsku nie ma tak rozwiniętej bazy sprzętowej jak moja. Przyjeżdżam do Państwa w pełni wyposażonym autem diagnostycznym z pełnym wyposażeniem do poszukiwania wycieków wody. Dodam też, że jako pierwszy na Górnym Śląsku zacząłem diagnozować wycieki wody gazem znacznikowym. Dziś sam przeprowadzam szkolenia z w kraju i zagranicą z lokalizacji wycieków wody https://wyciek.pl/szkolenia-z-zakresu-lokalizacji-wyciekow-wody/ .

Jestem w stanie przeprowadzić diagnostykę każdej instalacji od ogrzewania podłogowego po instalację odpływową czyli kanalizację. Moja wysoka wykrywalność nie bierze się tylko z faktu, że czasami mam trochę szczęścia przy lokalizacji. Ja mam więcej rozumu niż szczęścia i dlatego stawiam przy lokalizacji wycieków wody na solidne pomiary i dokładne badania.

Obszar działania – wykonujemy usługi TYLKO W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM.

Swoje usługi  wykonuję jednak przede wszystkim na terenie Śląska – Katowice, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice, Żory, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Żywiec, Czerwionka – Leszczyny, Pszczyna, Łaziska Górne, Rydułtowy, Skoczów, Orzesze , Bieruń, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła .

oraz w Zagłębiu – Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź.

Proszę sprawdzić opinie moich klientów – OPINIE

WAŻNA INFORMACJA : Licznik moich wycieków dotyczy tylko lokalizacji przeprowadzonych osobiście przeze mnie.

Mój telefon 731 925 925 w razie jakbym nie odebrał proszę o wiadomość SMS

Zawsze jest bardzo wdzięczy za wiadomość email ze zdjęciami oraz opisem całego problemu – proszę pisać na wyciek.pl@gmail.com