Lokalizacja wycieków wody Cieszyn

tel. 731 925 925

wykrywanie wycieków wody Cieszyn

wyciek  wody z instalacji Cieszyn

W razie jeżeli nie odbieram to
proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com

Awarie instalacji wodno-kanalizacyjnej w obiektach mieszkalnych nie należą do rzadkości, a ich negatywny wpływ na fundamenty, izolacje, przegrody i ściany może znacząco pogorszyć stan techniczny budynku. Często zdarza się, że ze względu na niewielkie wycieki problemy w tym obszarze zauważone zostają dopiero po dłuższym czasie, w dodatku dokładne namierzenie ich źródła nie jest proste. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy ekspertów z Termeo, którzy przy pomocy sprawdzonych metod oraz nowoczesnych narzędzi przyjrzą się infrastrukturze i wytypują miejsce awarii.

Firma lokalizująca wycieki w Cieszynie

Nasz zespół działa na terenie województwa śląskiego, oferując nie tylko fachową pomoc, ale również możliwość rozliczenia się z ubezpieczycielem za wykonane prace. Jeżeli więc zauważasz niepokojące objawy, które wskazują na problem z instalacją wodno-kanalizacyjną w Twoim budynku, to koniecznie skontaktuj się z firmą Termeo. Szybko i skutecznie zajmiemy się lokalizacją usterki oraz jej usunięciem. Serdecznie zapraszamy!