Rozliczenie bezgotówkowe z ubezpieczycielem

Rozliczenie bezgotówkowe z ubezpieczycielem.

Proszę sprawdzić polisę ubezpieczeniową, jeżeli posiadacie Państwo klauzulę, punkt o zwrocie kosztów za POSZUKIWANIE PRZYCZYNY SZKODY – bez problemów możemy rozliczyć się bezgotówkowo. Gdzie szukać tego punktu. Zwykle jest na polisie, czasami jednak warto zadzwonić albo do brokera ( osoby, która sprzedała Państwu polisę, albo wprost na infolinie ubezpieczyciela i po prostu zapytać, czy jest POSZUKIWANIE PRZYCZYNY SZKODY .

Jeżeli nie ma poszukiwania przyczyny powstania szkody, nie ma pewności, że towarzystwo ubezpieczeniowe zwróci moje koszty, dlatego wtedy wolę nie podpisywać żadnych umów. Każda sprawa jest inna i dlatego sporządzenie odpowiedniej dokumentacji szkodowej jest takie ważne.

Jeżeli jest POSZUKIWANIE PRZYCZYNY SZKODY – ubezpieczenie płaci za wszystkie moje prace, za hydraulika czyli naprawę instalacji, oraz za osuszanie. Wszystko to trwa, ale proponuje Państwu pełną usługę :

LOKALIZACJĘ WYCIEKU WODY + NAPRAWĘ INSTALACJI + OSUSZANIE ZALANYCH POMIESZCZEŃ

Wszystkie prace wykonuje Moja Firma, jedna faktura, jedna osoba odpowiedzialna za cały front prac.

Przygotowuję pełną dokumentację i to ja odpowiadam za jej przygotowanie, w tej kwestii Państwo tylko czytacie dosyłane przez Nas podsumowania, kosztorysy i pisma wyjaśniające zawiłości przeprowadzanych prób i badań.

W przypadku pytań i wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny – 731 925 925 – jeżeli nie odbieram, znaczy, że pracuję – proszę o wiadomość tekstową. Na pewno oddzwonię tak szybko jak tylko będę mógł.