Lokalizacja wycieków wody Mysłowice

Stan infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w wielu obiektach mieszkalnych i użytkowych często pozostawia wiele do życzenia. Jest to przede wszystkim związane z wiekiem instalacji, która nierzadko pamięta czasy poprzedniego ustroju, jednak problemy zdarzają się również w budynkach z lat 90. jak i w nowszych, głównie z powodu zastosowania nieodpowiednich komponentów czy po prostu ze względu na popełnione przez instalatorów błędy wykonawcze. Niestety konsekwencje, czyli wycieki wody, mogą mieć negatywne konsekwencje dla stanu technicznego budynków, a życie w zawilgoconych murach to również wątpliwa przyjemność.

Wyciek wody – jak zlokalizować?

Największym wyzwaniem w tego typu awariach jest trudność w zlokalizowaniu źródła, ponieważ nie zawsze miejsce, w którym widoczne są ślady, np. mokre plamy czy siedliska pleśni, jest tym, w którym należy szukać nieszczelnych rur. W takich sytuacjach warto skontaktować się z Termeo – profesjonalną firmą od lat pomagającą mieszkańcom Mysłowic oraz innych miast zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego w tego typu problemach.

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com

tel: tel. 731 925 925