Lokalizacja wycieków wody Łaziska Górne

Nieszczelna infrastruktura wodno-kanalizacyjna to niemały problem dla właściciela budynku, ponieważ sącząca się wilgoć może spowodować poważne szkody i sprawić, że stan techniczny obiektu ulegnie pogorszeniu. Jeżeli więc zauważysz spadek ciśnienia w instalacji czy mokre plamy na ścianach lub posadzkach, to koniecznie skontaktuj się z nami. Są to bowiem ewidentne rezultaty wycieku wody, który należy jak najszybciej zlokalizować.

Lokalizacja wycieku – firma Termeo

Działamy na terenie województwa śląskiego, dlatego osoby zaniepokojone stanem instalacji oraz mokrymi plamami na ścianach czy posadzkach i zamieszkujące m.in. Łaziska Górne, mogą kontaktować się z nami w tej sprawie. Doskonale znamy się na naszej pracy i posiadamy nowoczesny sprzęt, który ułatwia nam namierzenie problemu oraz jego usunięcie. Co więcej, proponujemy również rozliczenie z ubezpieczycielem, czyli opcję cenioną przez Klientów ze względów finansowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnych usług Termeo.

tel. 731 925 925

wykrywanie wycieków wody Łaziska Górne

wyciek  wody z instalacji Łaziska Górne

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com