Lokalizacja wycieków wody Będzin

tel. 731 925 925

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które świadczymy również na terenie Będzina. W branży działamy od wielu lat, świadcząc profesjonalną pomoc z zakresu lokalizacji nieszczelności w obrębie infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w budynkach użytkowych. Nie ma dla nas wyzwań, których nie bylibyśmy w stanie się podjąć, dlatego jeżeli zauważasz problemy związane między innymi ze szczelnością instalacji centralnego ogrzewania w swoim domu, to koniecznie skontaktuj się z nami. Tym bardziej, że oferujemy bezgotówkowe rozliczanie z ubezpieczycielem.

Termeo – lokalizacja wycieków wody i naprawa awarii

Doskonale wiemy, jakim kłopotem może okazać się nieszczelna instalacja rozprowadzająca w budynku wodę użytkową czy też odprowadzająca ścieki. Dzięki temu, że w codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne metody lokalizacji wycieków oraz specjalistyczny sprzęt taki jak kamery termowizyjne, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie namierzyć problem oraz usunąć usterkę. W rezultacie znikają niedogodności związane z obniżonym ciśnieniem wody, a ryzyko pojawienia się ognisk pleśni i grzybów na ścianach w zawilgoconych miejscach zostaje wyeliminowane.

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com