Lokalizacja wycieków wody Piekary Śląskie

tel. 731 925 925

wykrywanie wycieków wody Piekary Śląskie

wyciek  wody z instalacji Piekary Śląskie

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com

Choć awarie infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w budynkach zwykle kojarzą się z bardzo gwałtownym wyciekiem, to o wiele większe szkody z reguły powodują te spowodowane przez źle wykonaną lub przestarzałą instalację, z której woda powoli, ale nieustannie się sączy. W rezultacie w ścianach, posadzkach, a także warstwach izolacji pojawia się wilgoć wpływająca negatywnie na kondycję przegród. Ulegają one degradacji, a efektem ubocznym może być grzyb, którego obecność w pomieszczeniach mieszkalnych jest niekorzystna dla zdrowia.

Awaria instalacji – co robić?

To pytanie zadaje sobie każdy właściciel domu, który zauważa niepokojące objawy awarii instalacji – wilgotne plamy na ścianach czy spadek ciśnienia wody. Samodzielne usunięcie problemu może być jednak sporym wyzwaniem, dlatego warto skontaktować się z obsługującą Piekary Śląskie firmą Termeo – ekspertami w dziedzinie lokalizacji wycieków. Wykorzystując profesjonalne metody i nowoczesny sprzęt nasza ekipa szybko namierzy źródło awarii i zajmie się jej usunięciem. Zapraszamy!