Lokalizacja wycieków wody Radzionków

Obsługujemy Klientów zamieszkujących Radzionków oraz inne miasta zlokalizowane w województwie śląskim. Naszą specjalnością jest lokalizacja wycieków wody oraz eliminowanie problemów z nieszczelną lub uszkodzoną instalacją. Doskonale radzimy sobie z każdym wyzwaniem, a ponieważ posiadamy nowoczesny sprzęt ułatwiający namierzenie usterki, Klienci nie muszą skuwać dużych połaci ścian czy posadzek, aby sprawdzić, czy to właśnie w tym konkretnym miejscu sieć wodno-kanalizacyjna jest niesprawna.

Termeo – profesjonalizm i skuteczność

Atutami, które zdecydowanie wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji z pewnością są profesjonalizm, skuteczność działania, a także fachowa wiedza i doskonale zaopatrzony w nowoczesny sprzęt ekwipunek. Nawet najtrudniejsze zlecenia traktujemy jako wyzwanie, któremu należy sprostać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów proponujemy też rozliczenie z ubezpieczycielem, co jest chętnie wykorzystywaną opcją. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

tel. 731 925 925

wykrywanie wycieków wody Radzionków

wyciek  wody z instalacji Radzionków

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com