Lokalizacja i wykrywanie wycieków wody Żory

Specjalizujemy się w lokalizowaniu wycieków wody z instalacji wodnych w budynkach. Mamy siedzibę w Żorach. Nie doliczamy kosztów dojazdu na terenie miasta. Mieszkańcy Żor zawsze mają u nas zielone światło w diagnostyce wycieków.

Jeżeli mają Państwo polisę ubezpieczeniową zawsze należy zgłosić szkodę. Pomożemy zgłosić szkodę, przygotowujemy dokumenty dla ubezpieczyciela.

Rozliczamy naszą pracę w trybie bezgotówkowym z ubezpieczycielem, przy wydatnej współpracy z Państwa strony

Precyzyjnie lokalizujemy wyciek + naprawiamy instalację + osuszamy

https://wyciek.pl/zwrot-kosztow/

Przygotowujemy całą dokumentację dla towarzystwa ubezpieczeniowego

Osuszamy zalane pomieszczenia, ozonujemy

https://osusz.to/

telefon do zgłaszania wycieków – 731 925 925

Wycieki wody w Żorach

Wycieki wody to poważny problem, który może prowadzić do zalania, a przez to uszkodzenia mienia oraz strat finansowych.

Nie wolno ignorować pojawienie się mokrych ścian w swoim domu !

W Żorach ma siedzibę tylko jedna firma specjalizująca się w lokalizacji wycieków wody.

Oferujemy wszystkie możliwe obecnie metody lokalizacji awarii, w tym:

Badania termowizyjne wycieków wody

Bardzo skuteczna metoda diagnostyczna instalacji wodnych. Kamera termowizyjne jest w stanie pokazać rozkład instalacji pod posadzką , potencjalne miejsca wycieku wody, poziom i obszar zawilgoconych ścian oraz samo miejsce nieszczelności instalacji. Kamera termowizyjna jest w stanie wskazać miejsce nieszczelności instalacji w przypadku, kiedy z rur wypływa ciepła woda i to w dużej ilości. Jako główna metoda badawcza kamerę stosuje się przede wszystkim do lokalizacji wycieków z instalacji ciepłej wody użytkowej oraz centralnego ogrzewania z naciskiem na ogrzewanie podłogowe. https://wyciek.pl/kamera-termowizyjna/

Gaz znacznikowy do lokalizacji wycieków

Jesteśmy pierwszą i jedną w Żorach firmą specjalizującą się lokalizacji wycieków wody metoda gazu znacznikowego NH5.

Gaz znacznikowy to metoda wykrywania wycieków wody polegająca na wprowadzeniu do instalacji gazu znacznikowego – mieszaniny wodoru i azotu. Gaz ten jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt. W miejscu wycieku gaz znacznikowy wydostaje się na zewnątrz, gdzie może zostać wykryty za pomocą detektora gazu. Metoda ta jest skuteczna w wykrywaniu wycieków wody w trudno dostępnych miejscach. Jest również stosunkowo szybka i łatwa do wykonania. Towarzystwa ubezpieczeniowe pokrywają 100 % kosztów tego badania. https://wyciek.pl/portfolio-item/gaz-znacznikowy/

Inspekcja kanalizacji pod kątem wycieków wody

Inspekcja kanalizacji to metoda wykrywania wycieków wody polegająca na wprowadzeniu do kanalizacji kamery inspekcyjnej. Kamera ta jest wyposażona w lampę i obiektyw, który pozwala na rejestrowanie obrazu z wnętrza kanalizacji.

Metoda ta jest skuteczna w wykrywaniu wycieków wody w kanalizacji. Jest również nieinwazyjna, co oznacza, że nie powoduje uszkodzenia instalacji. Stosujemy także inne metody diagnostyczne jak próby szczelności dymem znacznikiem ( zadymianie kanalizacji) oraz badania szczelności barwnikami. https://wyciek.pl/portfolio-item/inspekcja-kanalizacji/

Gdzie szukać firmy do lokalizacji wycieku w Żorach ?

Na terenie Żor jesteśmy jedną firmą specjalizującą się w lokalizacji wycieków wody. Wykonujemy diagnostyki instalacji wodnych, próby ciśnieniowe instalacji wodnych manometrami wzorcowanymi, próby szczelności dymem, diagnostykę barwnikową i inne.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Państwu wybrać właściwą firmę diagnostyczną i dlaczego to będzie Nasza Firma.

  • Działamy na terenie Górnego Śląska i Żor od 2010 r. W tym czasie lokalizowaliśmy ponad 3500 nieszczelności instalacji wodnych
  • Nasze ceny są średnimi cenami wojewódzkimi – nie różną się od cen konkurencji
  • Mamy bardzo dobre opinie
  • W obrębie Żor dojeżdżamy bez opłat i jest to zwykle tego samego dnia lub w dniu następnym
  • Wiadomo, że po sąsiedzku pracuje się inaczej, szczególnie jak się okazuje, że ma się wspólnych znajomych 🙂

Ważne wskazówki dotyczące wycieków dla mieszkańców Żor

Jeśli zauważysz oznaki wycieku wody, takie jak zacieki, wilgoć lub grzyb w swoim domu lub mieszkaniu, jak najszybciej skontaktuj się z nami ( TEL 731 925 925). Zlokalizujemy źródło awarii i naprawimy uszkodzoną instalację.

Pamiętaj, że wycieki wody mogą prowadzić do poważnych szkód, dlatego ważne jest, aby jak najszybciej zlokalizować źródło awarii i naprawić uszkodzenie.

Zapraszam do kontaktu – 731 925 925 Maciej Krysztafkiewicz