WYCIEK WODY Z KANALIZACJI

Wykrywanie wycieków wody z kanalizacji

Inspekcje TV rur kanalizacyjnych – małe średnice – fi 32 – fi 50

Specjalizuję się w diagnostyce instalacji kanalizacyjnej. Nie udrażniam i nie czyszczę zatkanych rur. Zajmuję się tylko lokalizacją wycieków z instalacji kanalizacyjnej.

Wycieki wody z kanalizacji lokalizuję tylko w województwie Śląskim.

Miasta na Śląsku – Katowice, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała,Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice, Żory, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Żywiec, Czerwionka – Leszczyny, Pszczyna, Łaziska Górne, Rydułtowy, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła .

oraz Zagłębiu – Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź.

Lokalizacja wycieków wody z kanalizacji – posiadam kamery do wszystkich średnic rur używanych w polskim budownictwie mieszkaniowym. Stosuję wszystkie dostępne metody diagnostyczne w celu wskazania miejsc uszkodzenia instalacji odpływowej. Specjalizuję się inspekcji małych średnic rur 32 -50 mm. Posiadam także kamery do rur 75 – 300 mm. Jeżeli to konieczne tj. instalacja jest pełna szlamu i osadów myję rury przed wykonaniem inspekcji

Kamera do kanalizacji – kamera do inspekcji rur – podstawowe narzędzie diagnostyczne do lokalizacji nieszczelności instalacji odpływowej. Wykonuję także usługi lokalizacji przebiegu rur kanalizacyjnych – posiadam kamerę z lokalizatorem położenia głowicy kamery

Zadymianie kanalizacji – wykonuję usługi lokalizacji nieszczelności powodujących przykry zapach w pomieszczeniach. Odór kanalizacyjnych potrafi być bardzo uciążliwy. Jeżeli przyczyną przedostawania się smrodu kanalizacyjnego do pomieszczeń jest uszkodzenie mechaniczne rury to jest to do sprawdzenia kamerą TV, jeżeli przyczyną jest brak uszczelki na połączeniu rur, to jedyną metodą diagnostyczną jest wprowadzenie dymu do kanalizacji i obserwacja miejsca, skąd taki dym przedostaje się do wnętrza budynku.

Próby szczelności kanalizacji – wykonuję usługi sprawdzenia szczelności instalacji odpływowej. Pierwszy krok to inspekcja wizyjna rur kanalizacyjnych, druga to próba wodna instalacji odpływowej. Sprawdzenie rur za pomocą kamery pozwala wykryć miejsca uszkodzenia mechanicznego instalacji. Próba zakorkowanej instalacji kanalizacyjnej wodą ma za zadanie wykazać możliwy brak uszczelek na połączeniach rur.

Uszczelniacz do naprawy nieszczelnej kanalizacji – istnienie możliwość bezinwazyjnej naprawy instalacji odpływowej. Po więcej informacji zapraszam na moją stronę http://uszczelniacze.net/uszczelniacze/10-multiseal-aflob-instalacja-wewnatrz-budynkow.html

Barwniki przemysłowe do kanalizacji – wykonuję badania barwnikowe szczelności instalacji kanalizacyjnej. Obok powszechnie używanego zielonego barwnika UV posiadam także silne przemysłowe barwniki w innych kolorach w celu identyfikacji nieszczelnej części instalacji odpływowej. W swojej ofercie posiadam także barwnik widoczny tylko w promieniach UV, w świetle widzialnym jest przezroczysty ( jak czysta woda). Przy wyborze barwnika należy mieć pewność, że wlewacie Państwo właściwy barwnik. W przypadku szamb przydomowych konieczne jest używanie zupełnie innych barwników niż jeżeli budynek jest podłączony do kanału kanalizacyjnego.

W ciągłej sprzedaży posiadam barwniki do kanalizacji w 4 kolorach – zielony, czerwony, fiolety i niebieski, oraz zielony UV. Dodatkowo sprzedaję bezbarwny znacznik UV – rozlewany w mniejszych ilościach – według zapotrzebowania.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu 731 925 925 . Wysyłka kurierem za pobraniem 20 zł brutto.