Lokalizacja wycieku wody Mikołów

Jesteśmy praktycznie codziennie w Mikołowie, jeżeli nie przejazdem, to diagnozujemy nieszczelne instalacje w mieście lub okolicznych miejscowościach w powiecie mikołowskim. Pomogliśmy wielu ludziom z Państwa okolicy, zawsze jesteśmy chętni do pomocy, szczególnie, że zawsze trafiamy na fajnych i uczciwych ludzi.

Jeżeli u Państwa w domu lub mieszkaniu pojawiły się wykwity na ścianach, powierzchnia ścian jest wyraźnie zawilgocona, a listwy przypodłogowe zaczynają zmieniać swój pierwotny kształt to nie należy ignorować tych objawów to może być nieszczelność instalacji wodnych lub kanalizacji. Jesteśmy w stanie pomóc. W przypadku, kiedy jest ubezpieczenie budynku lub mieszkania zawsze należy zgłosić szkodę do ubezpieczyciela.

Pomagamy w prawidłowym zgłoszeniu szkody

Przygotowujemy wszystkie dokumenty dla towarzystwa ubezpieczeniowego

Z Państwa pomocą rozliczamy się bezgotówkowo z ubezpieczalnią. Nie wymagamy płatności gotówką.

Lokalizujemy wyciek wody + naprawiamy awarię + osuszamy – wszystko bezgotówkowo

Osuszamy budynki i mieszkania po zalaniu

TELEFON DO ZGŁASZANIA AWARII WODNYCH – 731 925 925

Wykonujemy pełną diagnostykę instalacji wodnych w budynkach. Jesteśmy w stanie wskazać precyzyjnie miejsce nieszczelności instalacji wodnych. Po odkuciu miejsca awarii, naprawiamy instalację. Na naszej prace naprawcze dajemy gwarancję szczelności. Jesteśmy na rynku wycieków wody od 2010 r., posiadamy ogromne doświadczenie w wykrywaniu wycieków. Cały czas inwestujemy w nowy sprzęt i dlatego jesteśmy w stanie bez problemy wykonać diagnostyki instalacji :

  1. woda zimna i ciepła
  2. ogrzewanie centralne – w wersji grzejnikowej i z ogrzewaniem podłogowym
  3. instalacji odpływowej czyli kanalizacji

Posiadamy wszystkie możliwe techniki badawcze, jakie są nam w stanie pomóc w precyzyjnej lokalizacji miejsca awarii instalacji. Wykonujemy :

  1. Badania termowizyjne
  2. Próby szczelności instalacji wodnych gazem znacznikowym NH5
  3. Inspekcje rur kanalizacyjnych – posiadamy kamery do rur od fi 32 do fi 200
  4. Badania szczelności kanalizacji dymem – zadymianie kanalizacji
  5. Badania szczelności instalacji specjalistycznymi barwnikami

Nie jesteśmy firmą z przypadku, specjalizujemy się w diagnostyce nieszczelności. Mamy bardzo szybkie terminy wykonywania usługi. Zwykle jesteśmy zobaczyć zawilgocone miejsca jeszcze tego samego lub w dniu następnym. Współpracujemy ze spółdzielniami oraz zarządcami budynków działającymi w Mikołowie i okolicach. Ze względu na ilość zleceń znają nas opiekunowie szkód ze wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. Lata uczciwej współpracy dają nam kredyt zaufania, który pomaga naszym klientom na szybszą wypłatę odszkodowań.