Lokalizacja wycieków wody Racibórz

Mieszkasz w nowym domu jednorodzinnym i zauważasz niepokojące spadki ciśnienia w instalacji sanitarnej? A może w budynku wielorodzinnym na ścianach pojawiają się mokre plamy i pleśń, a w powietrzu unosi się przykry zapach? Bardzo możliwe, że przyczyną jest wyciek wody – warto to sprawdzić, korzystając z usług firmy Termeo, która zajmie się jego lokalizacją!

Awaria instalacji sanitarnej – Racibórz

Nasza firma od lat obsługuje Klientów zamieszkujących województwo śląskie. Zlecone zadania realizujemy szybko i terminowo, ponieważ fachowa wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam szybko zorientować się w sytuacji. Oczywiście nie bez znaczenia jest też fakt, że na wyposażeniu posiadamy kamerę termowizyjną, która najlepiej sprawdza się podczas takich prac. Stosujemy również technikę wykrywania wycieku metodą gazu znacznikowego oraz nasłuchową. W rezultacie osoba zlecająca nam lokalizację problemu nie musi na własną rękę przeprowadzać działań, co mogłoby skończyć się nawet skuciem tynków i posadzek na większych połaciach przegród. Zapraszamy do kontaktu!

tel. 731 925 925

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com