Lokalizacja wycieków wody Czechowice Dziedzice

Województwo śląskie jest obszarem o wysokim poziomie zurbanizowania, a duża liczba obiektów mieszkalnych przekłada się na częstsze występowanie takich problemów jak wycieki wody. Zdarzają się one wszędzie, również w budynkach zlokalizowanych w Czechowicach-Dziedzicach, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby kompleksowo zająć się przypadkami zgłaszanymi nam przez Klientów.

Stosując na co dzień nowoczesną aparaturę taką jak kamery termowizyjne czy sprawdzoną metodę lokalizacji z wykorzystaniem gazu znacznikowego, możemy dokładnie określić, w którym miejscu nastąpiło rozszczelnienie instalacji, co eliminuje konieczność kucia ścian czy zdzierania posadzek.

Termeo – profesjonalne usługi w zakresie lokalizacji wycieków

Do codziennej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dlatego Klienci cenią sobie oferowane przez nas usługi. Bogate doświadczenie, fachowa wiedza, różnorodność wykorzystywanych podczas namierzania usterki metod oraz możliwość rozliczenia z ubezpieczycielem to jedne z wielu atutów wyróżniających Termeo na tle konkurencji – zachęcamy do kontaktu!

tel. 731925925

 wykrywanie wycieków wody Czechowice Dziedzice

wyciek  wody z instalacji Czechowice Dziedzice

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com