Lokalizacja wycieków wody Świętochłowice

Profesjonalne podejście do zgłaszanych przez Klientów problemów oraz wysoka jakość świadczonych usług sprawiają, że nasza firma cieszy się znakomitą renomą. Działamy na terenie województwa śląskiego i zajmujemy się lokalizacją wycieków wody w Świętochłowicach oraz innych miastach. Posiadamy bogate doświadczenie oraz doskonale zaopatrzone zaplecze techniczne, dlatego namierzenie nawet niewielkiej awarii sieci wodno-kanalizacyjnej nie jest dla nas dużym wyzwaniem.

Lokalizacja wycieków wody w Świętochłowicach – szybko i profesjonalnie

Wilgoć obecna w posadzkach, ścianach i sufitach budynków powoduje wiele problemów, a wycieki wody z instalacji przyśpieszają degradację przegród, nie pozwalają efektywnie korzystać z dostępnych zasobów, a także negatywnie wpływają na mikroklimat. Należy więc jak najszybciej je zlokalizować i usunąć awarię. W Termeo doskonale o tym wiemy, a dzięki temu, że w codziennej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone techniki i nowoczesny sprzęt, jesteśmy w stanie trafnie namierzyć źródło problemu i je usunąć. Zapraszamy!

tel. 731 925 925

  • wykrywanie wycieków wody Świętochłowice
  • wyciek  wody z instalacji Świętochłowice

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com