Zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem budynków i mieszkań po zalaniach. Wykonujemy pełny zakres usług osuszania. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony https://osusz.to/

Osuszanie budynków i mieszkań wykonuję tylko na terenie województwa śląskiego. Osuszamy ściany, mury oraz posadzki. Przestrzeń pod posadzkową oraz przestrzeń nad sufitami podwieszanymi. Nie ma zlecenia zbyt małego i zbyt dużego.

Nie pobieramy opłat za dojazd i oględziny zalanych budynków i mieszkań.

Osuszanie i ozonowanie budynków i mieszkań wykonuję tylko na Śląsku. Miasta na Śląsku – Katowice, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała,Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice, Żory, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Żywiec, Czerwionka – Leszczyny, Pszczyna, Łaziska Górne, Rydułtowy, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła .

oraz Zagłębiu – Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź.

Osuszamy budynki, mieszkania, obiekty usługowe, przemysłowe oraz użyteczności publicznej.

Centrala firmy z ma siedzibę w Żorach. Posiadamy dwa oddziały w Bielsku Białej oraz w Katowicach. Pozwala to na szybki dojazd do klienta i przeprowadzenie niezbędnych prac tak szybko jak to tylko możliwe.

Wykonujemy usługi osuszania oraz prowadzimy wypożyczalnię sprzętu osuszającego – https://osusz.to/wypozyczalnia-cennik/

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo ubezpieczenie – wykonujemy cały proces osuszania w rozliczeniu bezgotówkowym

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z naszych realizacji – nasz blog – https://osusz.blogspot.com/

Nakręcone przeze mnie filmu z realizacji na naszym kanale Youtube – https://www.youtube.com/my_videos

Opinie naszych klientów po wykonanej usłudze osuszania – https://www.google.com/search?sxsrf=ALeKk015jTae_VIvPYVcz5a3psiOPQFiqQ%3A1595044945243&ei=UXQSX5O5DqySmwW6tIPgBQ&q=opinie++google+osusz.to+&oq=opinie++google+osusz.to+&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQAzoFCAAQzQJQ57ABWLrcAWDz5AFoAHAAeACAAZwBiAGxCZIBAzEuOZgBAKABAaoBB2d3cy13aXo&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwjTpfK69dXqAhUsyaYKHTraAFwQ4dUDCAw&uact=5#lrd=0x4716b32f5980296d:0xcada0c3d7ef25da0,1,,,