Lokalizacja wycieków wody Radlin

Szybkie działanie, uczciwa wycena, a także opcja pokrycia kosztów przez ubezpieczyciela to atuty, które zdecydowanie wyróżniają firmę Termeo na tle konkurencji. Działamy na terenie województwa śląskiego i obsługujemy Klientów z Radlina oraz innych miejscowości. Doskonale wiemy, jakim problemem są wycieki wody z instalacji, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zlokalizować ich źródło. Właśnie dlatego podczas pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych technik, dzięki którym wyeliminowana zostaje konieczność skuwania posadzek i tynków.

Pomoc przy lokalizacji wycieku wody

Awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej to duży problem dla właściciela budynku. Wilgoć wsiąkająca w izolacje, posadzki, ściany czy tynki powoduje kosztowne w naprawie szkody. Warto więc zwracać uwagę na takie kwestie, jak mokre plamy pojawiające się na przegrodach wewnętrznych, wykwity pleśni czy też znaczący spadek ciśnienia wody w kranie. A co zrobić w razie zauważenia takich niepokojących zjawisk? Najlepiej skontaktować się z Termeo i zamówić usługę lokalizacji awarii!

tel. 731 925 925

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com