Lokalizacja wycieków wody Tarnowskie Góry

Mieszkasz na terenie województwa śląskiego i podejrzewasz awarię instalacji wodno-kanalizacyjnej w swoim domu? Jeżeli tak, to koniecznie skontaktuj się z Termeo. Jesteśmy profesjonalną firmą, która od lat zajmuje się lokalizacją wycieków wody, ratując tym samym Klientów Tarnowskich Gór i innych miast przed negatywnymi ich skutkami.

Termeo – lokalizacja wycieków wody w Tarnowskich Górach

Każda awaria sieci wodno-kanalizacyjnej oraz będące jej następstwem wycieki to duży problem – i to z wielu powodów. Przede wszystkim taka uszkodzona infrastruktura nie działa prawidłowo i przestaje spełniać swoje zadanie, a dostępne zasoby nie są efektywnie wykorzystywane. Oczywistym aspektem jest też kwestia estetyki, ponieważ pojawiające się na ścianach pleśń czy mokre plamy nie prezentują się najlepiej. Przesiąknięte wilgocią przegrody budowlane ulegają też znacznie szybszej degradacji, co wpływa negatywnie na kondycję techniczną obiektu. Na szczęście nasi fachowcy są w stanie szybko zlokalizować awarię i zająć się jej usunięciem. Zachęcamy do kontaktu!

tel. 731 925 925

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com