Lokalizacja wycieków wody Dąbrowa Górnicza

tel. 731 925 925

Firma Termeo oferuje profesjonalne usługi z zakresu lokalizacji wycieków wody. Działamy między innymi na terenie Dąbrowy Górniczej, a dzięki bogatemu doświadczeniu i fachowej wiedzy doskonale radzimy sobie z każdym, nawet najtrudniejszym wyzwaniem. Atutami, które zdecydowanie wyróżniają nas na rynku tego typu usług, są posiadane na wyposażeniu nowoczesne urządzenia świetnie sprawdzające się w wykrywaniu nieszczelności. Dzięki temu w relatywnie krótkim czasie jesteśmy w stanie namierzyć problem i przystąpić do jego usunięcia.

Termeo – lokalizacja wycieków w Dąbrowie Górniczej

Awarie instalacji wodno-kanalizacyjnej w budynkach mieszkalnych są niestety dość powszechne – spowodowane jest to między innymi wiekiem infrastruktury w starszych obiektach lub niestarannym jej wykonaniem w domach budowanych w ostatnich latach. Co gorsza – szkody powodowane przez tego typu usterki mogą spowodować daleko idące konsekwencje, na przykład konieczność wykonania nieplanowanego, dużego remontu. Dlatego w przypadku podejrzeń warto działać jak najszybciej i zgłosić się do nas – tym bardziej, że rozliczamy się bezgotówkowo z ubezpieczycielami.

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com