Szybki czas realizacji

– swoje prace wykonuję tylko w województwie śląskim – takie ograniczenie obszary znacznie ułatwia kontakt z klientami oraz zwiększa jakość usługi. Przebywając stale na Śląsku jestem w stanie szybko przyjechać do klienta na wstępne oględziny, zobaczyć, poradzić i  zaplanować front prac. 

– wiele badań moi klienci wykonują sami, przez co cały proces poszukiwania wycieku jest znacznie skrócony. Planując wizytę diagnostyczną pod koniec tygodnia, mamy wciąż 3 lub 4 dnia na badania. Warto ten czas wykorzystać. Szybki rekonesans np. w drodze do domu, pozwala mi przyspieszyć front prac i skutecznie podejść do poszukiwania nieszczelności.

– jest wiele wycieków, które wymagają wielu przyjazdów np. po godzinie, co kilka dni,  w celu powolnej ale kompleksowej diagnostyki nieszczelności . Dalekie wyjazdy nie sprzyjają takim badaniom. Pozostając po sąsiedzku, jestem w stanie ograniczyć koszty ( dystans oraz czas jaki poświęcam na dojazdy są mniejsze), takie zachowanie od razu zauważane jest przez ubezpieczalnie, które traktuję bardzo FAIR.  Finalnie koszty poszukiwania nieszczelności są zauważalnie mniejsze, przez co ubezpieczalnia nie ma problemów z wypłaceniem odszkodowania. Częste wizyty to lepiej zdiagnozowany wyciek, mniejsze straty materiałowe w pomieszczeniach oraz ciekawsze podsumowania diagnostyczne ( to oczywiście jest żart).

–