Lokalizacja wycieków wody Orzesze

Nie od dziś wiadomo, że wpływ wilgoci oraz wody na posadzki, mury, ściany oraz dachy budynków może być destrukcyjny i znacząco pogorszyć stan techniczny obiektu. Właśnie dlatego podejrzewając wyciek należy jak najszybciej podjąć stosowne działania, czyli zlokalizować źródło problemu oraz dokonać stosownych napraw. Niestety – niekiedy usterki infrastruktury wodno-kanalizacyjnej bywają niewielkie, a sącząca się ciecz może przez lata wnikać w izolację i tynki – co zrobić w takiej sytuacji?

Termeo – pomoc w lokalizacji wycieków i naprawie usterek w Orzeszu

Jeżeli Twój budynek zlokalizowany jest w województwie śląskim, na przykład w miejscowości Orzesze, to koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Od lat działamy w branży, wykorzystując na co dzień nowoczesne technologie oraz sprawdzone metody lokalizacji problemów z rurami odprowadzającymi ścieki czy dostarczającymi CWU. Ponadto oferujemy opcję rozliczenia z ubezpieczycielem, co w wielu przypadkach jest dla Klientów dobrym rozwiązaniem. Serdecznie zapraszamy – zadzwoń już dziś!

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com