Lokalizacja wycieków wody Knurów

Problemy z instalacją wodno-kanalizacyjną są z reguły trudne do namierzenia. Właśnie dlatego zaniepokojeni stanem technicznym murów, ścian czy posadzek właściciele budynków mieszkalnych znajdujących się na terenie Knurowa tak chętnie zgłaszają się do nas. Lokalizacja wycieków wody jest bowiem naszą specjalnością. Działamy szybko, profesjonalnie i rzetelnie, a wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę naszych ekspertów dopełnia nowoczesny sprzęt, w tym niezawodne kamery termowizyjne.

Dlaczego należy jak najszybciej naprawić instalację wodno-kanalizacyjną?

Przede wszystkim wszelkie wycieki i gromadzenie się wilgoci w przegrodach zewnętrznych i wewnętrznych działa negatywnie na stan techniczny budynku. Na ścianach i posadzkach najpierw pojawiają się nieestetyczne plamy, a następnie ogniska pleśni, które nie są korzystne dla zdrowia, powodują nieprzyjemny zapach oraz – nie da się ukryć, nie należą do zjawisk o wysokim poziomie estetyki. Ponadto zbagatelizowana awaria instalacji to również dodatkowe koszty związane chociażby z koniecznością remontu. Nie czekaj więc i już dziś skontaktuj się z Termeo – chętnie zajmiemy się namierzeniem problemu!

tel. 731 925 925

 wykrywanie wycieków wody Knurów

wyciek  wody z instalacji Knurów

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com