Lokalizacja wycieków wody Chorzów

tel. 731925925

Wieloletnie doświadczenie, bogata wiedza oraz nowoczesne metody to atuty, które zdecydowanie pomagają nam w codziennej pracy. Specjalizujemy się w lokalizacji wycieków wody w obrębie instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania, a namierzone problemy fachowo eliminujemy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów działamy w wielu polskich miastach, również w Chorzowie, a usługi rozliczamy bezgotówkowo z ubezpieczycielem.

Wyciek wody w budynku – jak zlokalizować problem?

Problemy ze szczelnością infrastruktury dostarczającej wodę do budynku lub odprowadzającej ścieki dotyczą nie tylko starszych budynków, ale również tych nowych. Pierwszą oznaką sygnalizującą, że instalacja nie działa poprawnie jest spadek ciśnienia wody, z czasem na ścianach pojawiają się też plamy wilgoci oraz pleśń. Niestety samodzielne namierzenie źródła wycieku i usunięcie awarii nie jest prostym zadaniem, dlatego warto w takiej sytuacji zgłosić się do nas, ponieważ w codziennej pracy wykorzystujemy m.in. kamerę termowizyjną oraz metodę badania szczelności barwnikami.

W razie jeżeli nie odbieram to
proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com