Lokalizacja wycieków wody Ustroń

Pytanie o to, co należy zrobić, aby zlokalizować skutecznie wyciek wody zadają sobie wszyscy właściciele budynków, w których doszło do awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej. Choć problem ten wydaje się być sporym wyzwaniem, to tak naprawdę wystarczy skorzystać z usług Termeo. Nasza firma od lat pomaga Klientom w takich sytuacjach, oferując również możliwość rozliczenia z ubezpieczycielem.

Lokalizacja wycieku w budynku w Ustroniu

Działamy na terenie województwa śląskiego, dlatego jeżeli mieszkasz w jednym z większych lub mniejszych miast tego regionu, to zachęcamy do jak najszybszego skontaktowania się właśnie z nami w przypadku podejrzenia awarii instalacji. O takim problemie świadczą z reguły zacieki pojawiające się na przegrodach – ścianach, posadzkach oraz sufitach, a także spadek ciśnienia wody w kranie. Nierzadko okazuje się, że rezultatem jest nieestetyczny grzyb, którego nie można się pozbyć. Ze względu na fakt, że wilgoć obecna w przegrodach negatywnie wpływa na stan techniczny budynków, problem ten powinien zostać jak najszybciej rozwiązany. Zapraszamy!

tel. 731 925 925

wykrywanie wycieków wody Ustroń

wyciek  wody z instalacji Ustroń

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com