Lokalizacja wycieków wody Pszczyna

Jesteśmy z Żor, a jak wiadomo Pszczyna zawsze jest pod drodze. Zapraszamy do kontaktu w sprawie pomocy w sprawdzeniu przyczyny zawilgocenia ścian w Państwa domu lub mieszkaniu. Wykonujemy diagnostyki instalacji wewnątrz budynków pod kątem występowania nieszczelności. Diagnozujemy instalacje :

  1. zimnej i ciepłej wody
  2. instalacje centralnego ogrzewania – zarówno z grzejnikami jak i ogrzewanie podłogowe
  3. instalację odpływową czyli kanalizację

ROZLICZAMY SIĘ BEZGOTÓWKOWO Z PAŃSTWA POMOCĄ Z UBEZPIECZYCIELAMI

https://wyciek.pl/zwrot-kosztow/

PRZYGOTOWUJEMY DOKUMENTACJĘ DLA TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

LOKALIZUJEMY NIESZCZELNOŚĆ + NAPRAWIAMY INSTALACJĘ + OSUSZAMY

https://wyciek.pl/naprawa-nieszczelnej-instalacji/

OSUSZAMY I OZONUJEMY ZALANE POMIESZCZENIA

https://osusz.to/

TELEFON DO ZGŁOSZENIA AWARII INSTALACJI W PSZCZYNIE – 731 925 925

Jesteśmy w stanie sprawdzić szczelność instalacji i jeżeli zajdzie taka potrzeba określić, bardzo dokładnie i precyzyjnie miejsce ich nieszczelności. W tym celu stosujemy wszystkie możliwe metody badawcze jakie są dostępne na dzień dzisiejszy. Wykonujemy badania instalacji do 2010 r. W tym czasie pomogliśmy bardzo wielu ludziom z Pszczyny i powiatu pszczyńskiego. Zdiagnozowaliśmy wiele przyczyn zawilgocenia ścian i mokrych listew przypodłogowych i uszkodzonych podłóg drewnianych. Jeżeli było ubezpieczenie to, nasze prace zostały rozliczone z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Wykonujemy badania :

  1. Badanie kamerą termowizyjną https://wyciek.pl/kamera-termowizyjna/
  2. Próbę szczelności instalacji gazem znacznikowym NH5 https://wyciek.pl/wyciek-z-instalacji-wody-zimnej/
  3. Inspekcję rur kanalizacyjnych – mamy kamery od fi 32 do fi 200 https://wyciek.pl/portfolio-item/inspekcja-kanalizacji/
  4. Zadymianie instalacji kanalizacyjnych
  5. Badanie szczelności kanalizacji specjalistycznymi barwnikami
  6. i wiele innych

Współpracujemy z wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi, jesteśmy na rynku wiele lat i znają nas zarówno opiekunowie szkód jaki likwidatorzy terenowi. To na pewno pomaga, ponieważ nasz profesjonalizm i uczciwość procentują przy każdym nowej, zdiagnozowanej nieszczelności. Nie mamy problemu z wypłatami odszkodowań szkód, które likwidujemy. Cała dokumentacja jest zawsze jasna, klarowna i bez uwag ze strony ubezpieczyciela. To jest podstawa bezproblemowej wypłaty ubezpieczenia.