Lokalizacja wycieków wody Czerwionka-Leszczyny

tel. 731 925 925

Spadek ciśnienia w instalacji, nieprzyjemny zapach i pojawiające się na ścianach lub posadzkach zacieki czy siedliska grzybów to tylko jedne z wielu negatywnych konsekwencji wycieków wody lub nieczystości. Lokalizacja usterki nie jest jednak prostym zadaniem, dlatego warto w tym zakresie skorzystać z oferty Termeo. Nasza firma od lat działa w branży, oferując Klientom ze Śląska, również tym mieszkającym na terenie miasta Czerwionka-Leszczyny, swoje profesjonalne usługi oraz możliwość bezgotówkowego rozliczenia z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Problem z instalacją wodno-kanalizacyjną

Choć wydawać by się mogło, że awaria instalacji dostarczającej wodę lub odprowadzającej ścieki to domena starego budownictwa, to od tego typu problemów nie są też wolne nowe budynki. Wiąże się to między innymi z nieprofesjonalnie zrealizowaną infrastrukturą czy zastosowaniem kiepskiej jakości komponentów. Samodzielne zlokalizowanie usterki w wielu przypadkach może okazać się niemożliwe, dlatego warto w takiej sytuacji skontaktować się z naszą firmą. Dysponujemy kamerami termowizyjnymi i stosujemy sprawdzoną metodę wykorzystującą barwniki przemysłowe. Zapraszamy!

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com