Lokalizacja wycieków wody Wisła

Ich pojawienie się to duży problem, ponieważ nie tylko wpływają negatywnie na estetykę obiektu, ale też doprowadzają do degradacji przegród budowlanych. Niestety przed wyciekami wody trudno jest się całkowicie uchronić, dlatego warto zawsze mieć pod ręką kontakt do Termeo. Nasza firma od lat pomaga w takich sytuacjach, realizując usługę szybko oraz z oczekiwanymi końcowymi efektami. Jeżeli więc mieszkasz w Wiśle lub innym mieście leżącym na terenie województwa śląskiego, to koniecznie skontaktuj się z nami, jeżeli na ścianach, suficie lub posadzce zauważysz zacieki.

Problem z nieszczelną instalacją – gdzie szukać pomocy?

Przede wszystkim warto zwrócić się z tym problemem do fachowców z Termeo. Jako firma działająca na rynku od wielu lat i z pasją podchodząca do realizacji codziennych zadań, profesjonalnie zajmiemy się lokalizacją miejsca usterki oraz usunięciem awarii. Warto też pamiętać, że Klienci decydujący się na nasze usługi mogą skorzystać z rozliczenia z ubezpieczycielem. Serdecznie zapraszamy!

tel. 731 925 925

wykrywanie wycieków wody Wisła

wyciek  wody z instalacji Wisła

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com