Lokalizacja wycieków wody Czeladź

Jesteśmy firmą działającą na obszarze województwa śląskiego i docieramy zarówno do większych, jak i mniejszych miejscowości, również do takich miast jak Czeladź.

Zajmujemy się lokalizacją oraz niwelowaniem problemów związanych z wyciekami wody, a naszą skuteczność doceniło już wiele osób, które zauważyły w swoich domach dysfunkcję infrastruktury wodno-kanalizacyjnej.

Nasze nowoczesne metody polegające na wykorzystaniu między innymi kamery termowizyjnej oraz gazu znacznikowego dają świetne rezultaty, a trafność w lokalizowaniu nieszczelności w instalacji sprawia, że osoba zlecająca badanie nie musi rozkuwać ścian lub posadzek i w związku z tym przeprowadzać dużego remontu w obiekcie.

Dlaczego warto skorzystać z usług Termeo?

Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie, a co więcej, proponujemy naszym Klientom rozliczenie szkód z ubezpieczycielem. Jeżeli więc podejrzewasz nieszczelność kanalizacji lub instalacji rozprowadzającej wodę w budynku – koniecznie skontaktuj się z nami w celu weryfikacji problemu. Zapraszamy!

tel. 731 925 925

 wykrywanie wycieków wody Czeladź

wyciek  wody z instalacji Czeladź

W razie jeżeli nie odbieram to proszę o wiadomość SMS z opisem problemu oraz ze zdjęciami.

W przypadku jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, plany przebiegu instalacji bardzo proszę o przesłanie ich na moje adres email    wyciek.pl@gmail.com