Zwrot kosztów

ZWROT PONIESIONYCH KOSZTÓW NA LOKALIZACJĘ WYCIEKU  NAPRAWĘ ORAZ OSUSZANIE

ROZLICZAMY SIĘ BEZGOTÓWKOWO Z TOWARZYSTWAMI UBEZPIECZENIOWYMI

Co to oznacza ?

My robimy nasza robotę – lokalizujemy wyciek, naprawiamy go, osuszamy, a Państwo nie płacicie nic nie swojej kieszeni.  Za wszystko płaci towarzystwo ubezpieczeniowe.

Jak to robimy ?

Przez lata współpracy z ubezpieczycielami wypracowaliśmy sobie kredyt zaufania i dobre imię. Znamy zasady na jakich działa ubezpieczalnia i przygotowujemy naszą dokumentację bardzo sumienie tak, żeby nie było wątpliwości, że odszkodowanie się Państwu należy.

Co musicie Państwo podpisać ?

Podpisujecie Państwo dwa dokumenty umowę na wykonanie prac diagnostycznych oraz umowę cesji czyli przekazania odszkodowania z Państwa ubezpieczenia wprost na nasze konto bankowe. I tyle. W sumie dwa podpisy.

Więcej szczegółów o zwrocie kosztów – poniżej !

Najważniejsze pytanie: Czy posiadacie Państwo ubezpieczenie budynku lub mieszkania ?

Jeżeli odpowiedź brzmi TAK – to mały połowę sukcesu.

Wszystkie lub prawie wszystkie ubezpieczenia zwracają za naprawę instalacji czyli hydraulika, osuszanie i przywrócenie nieruchomości do stanu sprzed powstania szkody.

Należy sprawdzić czy w Państwa polisie jest zapis o zwrocie kosztów za POSZUKIWANIE PRZYCZYNY SZKODY . Nie zawsze ten zapis jest na polisie – warto zadzwonić do osoby, która sprzedała Państwu ubezpieczenie lub zapytać o to przy zgłoszeniu szkody.

Należy pamiętać, że nieruchomości, na które zaciągnięte był  ( jest ) kredyt są świetnie ubezpieczone przez bank Państwa pieniędzmi i zwykle mają POSZUKIWANIE PRZYCZYNY SZKODY

Jeżeli posiadacie Państwo w swojej polisie POSZUKIWANIE PRZYCZYNY SZKODY – rozliczamy się za całą usługę bezgotówkowo. Podpisujecie Państwo odpowiednie dokumenty i cała usługę poszukiwania miejsca nieszczelności, naprawy instalacji oraz osuszania ROZLICZAMY BEZGOTÓWKOWO

Jeżeli nie posiadacie Państwo w swojej polisie zapisu o POSZUKIWANIU PRZYCZYNY SZKODY – nie możemy rozliczyć kosztów poszukiwania bezgotówkowo. Jednak koszty naprawy instalacji oraz osuszania wciąż jesteśmy w stanie rozliczyć bez gotówki  czy przelewu z Państwa strony.

Przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela – zdjęcia+pisma i inne dokumenty są po naszej stronie

Jeżeli mieszkacie Państwo w województwie śląskim zapraszam do kontaktu telefonicznego – wytłumaczę i pomogę zgłosić szkodę – tel 731 925 925 – jeżeli nie odbieram proszę o SMS z krótkim opisem sprawy – oddzwonię tak szybko jak to tylko możliwe.

Poniżej :

Skan jednego z wielu listów jakie otrzymuje w sprawie wypłaty odszkodowania za moje konto.

Prace zostały wykonane, ubezpieczenie otrzymało komplet dokumentacji – dostajemy przelew z towarzystwa ubezpieczeniowego  za wykonane prace.

Rozliczenie bezgotówkowe. Pismo z ubezpieczalni