Wykrywanie wycieków wody  Górny Śląsk – gazem znacznikowym tel. 731 925 925

Gaz formujący, NH5 – gaz do lokalizacji wycieków wody

Gaz znacznikowy Górny Śląsk

Gaz znacznikowy NH5 – Specjalizuję się w technice wykrywanie nieszczelności za pomocą gazu znakującego. Jako pierwszy zacząłem wykonywać próby szczelności gazem znacznikowym na Górnym Śląsku i Zagłębiu. Pracuję z gazem znacznikiem niemal codziennie od 9 lat,  przez co moje doświadczenie w lokalizowaniu wycieków za pomocą gazu jest bardzo duże. Gaz znacznikowy ma oznaczenie, ponieważ jest to mieszanina 95 % azotu i 5 % wodoru. Inna nazwa to gaz śladowy lub gaz formujący. Gaz znacznik nie ma koloru ani zapachu. Jest bezpieczny dla przebywających w budynku dorosłych i dzieci. Przez lata pracy z gazem wypracowałem własną, bardzo skuteczną, technikę poszukiwania wycieków wody za pomocą gazu formującego. Posługuje się gazem znacznikowym na poziomie eksperckim i 

Czujnik gazu znacznikowego, czujnik gazu znacznika –  Podstawa każdego badania gazem znacznikowym to dobry czujnik. Moim zdaniem posiadam najlepszy jaki trafił mi w ręce.  Obecny czujnik gazu posiadam do trzech lat. Detektor gazu został wymieniony w 2019 r. Posługuję się gazem znacznikowym jako narzędziem do lokalizacji wycieków wody na poziomie eksperckim. Każdy wyciek jest wyzwaniem, którego nie należy bagatelizować. Te z pozoru łatwe do znalezienia wycieki okazują się trudne i czasochłonne. 

Próba szczelności gazem znacznikowym – to najważniejsze badanie w całym procesie lokalizacji miejsce nieszczelności instalacji. Zawsze opieram ostateczny werdykt, gdzie jest wyciek na wynikach badania szczelności gazem znacznikowym. Jako pierwszy na Górnym Śląsku zacząłem lokalizować wycieki metodą gazu znacznika, wypracowałem własną metodę badawczą, którą ulepszam przy każdym kolejnym wykrytym wycieku wody. Bardzo precyzyjnie lokalizuję wycieki wody, zawdzięczam to przede wszystkim bogatemu doświadczeniu zawodowemu oraz doskonałym narzędziom pomiarowym.

Lokalizacja wycieków gazem znacznikowym – najpewniejsza metoda  poszukiwania wycieku wody, posiadam ogromne doświadczenie w używaniu tej techniki badawczej. Wykrywanie nieszczelności instalacji wodnych gazem znacznikowym polega w największym skrócie na pozbyciu się wody z instalacji i napełnieniu rur gazem pod odpowiednim ciśnieniem. Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie detekcji gazu na powierzchni podłóg lub ścian. Obszary o najwyższym poziomie gazu to prawdopodobne miejsca wycieków.

Usługi wykonuję na terenie województwa śląskiego

Śląsk :

Miasta : Katowice, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice Żory, Tarnowskie Góry, Racibórz, Wodzisław Śląski, Mikołów, Cieszyn, Żywiec, Pszczyna, Skoczów, Ustroń, Wisła

Zagłębie :

Miasta : Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin