Drodzy Klienci

Nadchodzi zły czas dla nas  wszystkich – sezon zachorowań na infekcje górnych dróg oddechowych. Nie zamierzam w tym miejscu rozwlekać się  czy jest pandemia czy jej nie ma. Wiemy, że w Polsce panoszy się wybitnie zjadliwy mikrob, niebezpieczny szczególnie dla osób starszych i schorowanych. Chcąc uniknąć możliwości zainfekowania innych osób oraz samemu pozostać zdrowymi przestrzegamy podstawowych zasad higienicznych oraz zaleceń służb sanitarnych i epidemiologicznych.

Wszyscy pragniemy uniknąć infekcji, nikt z nas nie chce być chory, nikt z nas nie chce zostać objęty kwarantanną. Zadbajmy o to wspólnie. Mamy to mamy wpływ. Niestety, w Państwa domach z powodu nieszczęśliwych zbiegów okoliczności lub niedbałości a nawet złośliwości wykonawców pojawiają się wycieki wody. Bez względu na panujące zagrożenie infekcjami, takiego wycieku nie wolno zostawić samemu sobie. Pojedyncza mokra ściana – wynik  aktywnego wycieku, pozostawiona zmieni się w dwie, a potem trzy zawilgocone przegrody budowalne. Zawilgocenie z aktywnego wycieku postępować będzie dalej i dalej zalewając kolejne ściany, podłogi i metry kwadratowej izolacji pod posadzkowej.  Pamiętać także należy, że ciągłe dolewanie wody do instalacji grzewczej, przy kotle gazowym spowodować może zakamienienie instalacji i finalne uszkodzenie kotła.

Nie można do tego dopuścić !

Proszę spróbować przeprowadzić samodzielną diagnostykę instalacji w celu lokalizacji miejsca nieszczelności – JAK ZROBIĆ SAMODZIELNĄ DIAGNOSTYKĘ INSTALACJI – KLIKNIJ TUTAJ

Pozostaje jeszcze próba wykonania samodzielnego uszczelniania instalacji zarówno grzewczej, wody pitnej jak i kanalizacyjnej uszczelniaczami chemicznymi – LINK DO MOJEGO SKLEPU INTERNETOWEGO – KLIKNIJ TUTAJ . Proszę przeczytać instrukcje wlewania środków oraz obejrzeć filmy instruktarzowe. Pomogę i doradzę wszystkim moim klientom jak samodzielnie wlać uszczelniacz !

Jeżeli nie czuje się Państwo na siłach przeprowadzać własną diagnostykę lub nie ufacie Państwo uszczelniaczom proszę zadzwonić po pomoc do mnie  – tel. 731 925 925. Przyjedziemy, znajdziemy wyciek, naprawimy i  jeżeli będzie to konieczne osuszymy. Oczywiście przygotowujemy pełny zestaw dokumentacji dla ubezpieczyciela, jeżeli to możliwe rozliczamy się bezgotówkowo.

Wykonujemy usługi tylko w województwie śląskim

Z naszej strony zapewniamy

– maseczki + rękawiczki

-nie pijemy herbaty, kawy, nic nie jemy

-dezynfekcja rąk tak często jak to tylko możliwe

– unikanie kontakty z domownikami i dotykaniem rzeczy w domu

– dezynfekcja narzędzi – przede wszystkim kamer inspekcyjnych ( wirusy znajdują się w wydzielinach ciała)

– okresowe co  2- 3 dni ozonowanie samochodów z narzędziami

– rozliczenia bezgotówkowe

– nie przyjeżdżamy jeżeli, któryś z nas czuje się źle lub ma wyraźne objawy przeziębienia

Z Państwa strony wymagamy

– zachowanie dystansu

– w przypadku zaobserwowania objawów przeziębienia poinformowanie nas o tym jak najwcześniej przed naszym przyjazdem.

Krótki film o lokalizacji wycieków w sezonie infekcji

Żory 10 października 2020 r

Maciej Krysztafkiewicz