Imię : Maciej

Nazwisko : Krysztafkiewicz

Wiek : 40 lat

Wykształcenie: wyższe

Zawód wyuczony : belfer

Zawód wykonywany : zawodowy poszukiwacz wycieków wody

Doświadczenie zawodowe : 9 lat pracy z wyciekami wody

Ilość wykrytych wycieków wody : blisko 1500 ( tysiąc pięćset)

Ulubiona metoda badawcza : gaz znacznikowy

Hobby : dokupywanie zabawek pomiarowych do firmy

Specjalizuję się w lokalizacji wycieków wody z instalacji w budynkach oraz instalacji wodociągowych. Dysponuje wszystkimi możliwymi metodami badawczym jakie oferuje współczesny rozwój techniki. 

Wykrywam wycieki wody za pomocą :

– kamery termowizyjnej – posiadam kamerę Flir T 540 ( rozdzielczość 464 x 348) , certyfikat ITC poziom 2, wykonanych ponad 35 tysięcy termogramów.

– gazem znacznikowym – jako pierwszy na Górnym Śląsku zacząłem lokalizować wycieki wody za pomocą gazu znacznika. Dziś sam przeprowadzam szkolenia ( nie w Polsce), większość wycieków wody jakie znalazłem to metodą gazu znacznika. Posiadam jeden z najczulszych detektorów gazu NH5 jakie jest na rynku, własne metody badawcze i skuteczny plan działania.

– nasłuchową – mikrofonem gruntowym czyli geofonem – metoda polega na wykryciu obszaru ponad nieszczelną instalacją wodną o największym natężeniu szumów, co sugeruje miejsce wycieku wody.

– detekcji ultradźwięków – jest to nowość w wykrywaniu wycieków wody. Urządzenie pozwala na lokalizację wycieków wody za pomocą poszukiwania źródła dźwięku o konkretnej częstotliwości. Bardzo ciekawa metoda, niewiele firm w Polsce posiada takie urządzenia do wykrywania nieszczelności.

– kamerami inspekcyjnymi – posiadam kamery o średnicach od 6 mm ( ruchoma głowica) do 160mm czyli cały zakres średnic używanych w budynkach mieszkalnych. Nie ma problemu ze zbadaniem szczelności odpływu liniowego w kabinie prysznicowej czy głównej rury kanalizacyjnej odprowadzającej nieczystości z budynku.

– urządzenie do pomiaru zawilgocenia pod płytkami i pomiarów zawilgocenia pod parkietem – bardzo ciekawe urządzenie, które pozwala na sprawdzenie czy przestrzeń za płytkami jest zawilgocona. Pomocne urządzenie, potrafi bardzo ograniczyć czas poszukiwania nieszczelności

– urządzenia do pomiaru zawilgocenia materiałów budowlanych – wilgotnościomierze budowlane pozwalają na określenie strefy zawilgocenia, a tym samym ograniczenia strefy poszukiwania wycieku wody.

– manometry wzorcowane – przydane urządzenia pomiarowe do sprawdzenia jaka instalacja jest nieszczelna. Posiadam 10 sztuk manometrów, więc hurtowe sprawdzenia obiegów ogrzewania podłogowego to nie problem !

– barwniki przemysłowe oraz barwniki UV – metody lokalizacji wycieków z kanalizacji za pomocą barwników to bardzo ciekawy temat. Zajmuję się nim od 4 lat, posiadam wszystkie dostępne na rynku barwniki do prób szczelności kanalizacji w tym barwniki UV.

Z tego co wiem, żadna inna firma poszukująca wycieki wody na Górnym Śląsku nie ma tak rozwiniętej bazy sprzętowej jak moja. Przyjeżdżam do Państwa w pełni wyposażonym autem diagnostycznym z pełnym wyposażeniem do poszukiwania wycieków wody.

Jestem w stanie przeprowadzić diagnostykę każdej instalacji od ogrzewania podłogowego po instalację odpływową czyli kanalizację. Moja wysoka wykrywalność nie bierze się tylko z faktu, że czasami mam trochę szczęścia przy lokalizacji. Ja mam więcej rozumu niż szczęścia i dlatego stawiam przy lokalizacji wycieków wody na solidne pomiary i dokładne badania.

Obszar działania – przede wszystkim województwo śląskie. Jeżeli zachodzi taka pilna potrzeba mogę przeprowadzić lokalizację wycieku w mieście Kraków ( czyli województwo małopolskie) mieście Opole ( województwo opolskie) lub w mieście Wrocław ( województwo dolnośląskie).

Lokalizacja wycieków województwo śląskie, wykrywanie wycieków województwo śląskie, wykrywanie przecieków województwo śląskie, wyszukiwanie wycieków województwo śląskie, wyszukiwanie przecieków województwo śląskie , lokalizacja wycieków z ogrzewania podłogowego województwo śląskie, wykrywanie wycieków z ogrzewania podłogowego województwo śląskie , lokalizacja wycieków z kanalizacji województwo śląskie , wykrywanie wycieków z kanalizacji województwo śląskie

Zapraszam do współpracy

Mój telefon 731 925 925 w razie jakbym nie odebrał proszę o wiadomość SMS

Zawsze jest bardzo wdzięczy za wiadomość email ze zdjęciami oraz opisem całego problemu – proszę pisać na wyciek.pl@gmail.com

Maciej Krysztafkiewicz