Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji
Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji
Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji
Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji

O mnie

Nazywam się Maciej Krysztafkiewicz

Proponuje Państwu najpełniejszy  zestaw usług związanych z wykrywaniem wycieków wewnątrz budynków. SPECJALIZUJĘ SIĘ W wykrywaniu  wycieków z instalacji wodnych (ciepła i zimna woda), instalacji grzewczych oraz kanalizacji.

Badania i pomiary wykonuję kamerą termowizyjną, gazem znacznikowym, mikrofonem gruntowym czyli geofonem, kamerami inspekcyjnymi, barwnikami UV .

Uszczelniam rury wodne   środkami chemicznymi – uszczelniaczami firmy Unipak.

Osuszam budynki i mieszkania po zalaniach

Wykonuję ozonowanie i dezynfekcje w celu usunięcia pleśni

Dysponuję bardzo dobrze rozwiniętym zapleczem sprzętowym. Przyjeżdżam do Państwa w pełni wyposażonym samochodem serwisowym, dysponuję w momencie przyjazdu wszystkimi możliwymi środkami jakimi na dzień dzisiejszy można lokalizować wycieki wody.  Z marszu mogę wykonać wszystkie badania instalacji ciśnieniowych jak i kanalizacji w celu ustalenia miejsca wycieku wody.

lokalizacja wycieków wody

Zestaw podręczny, jaki mam zawsze w aucie

-jak znaleźć wyciek wody

Kilka moich ulubionych narzędzi.

W ciągu ostatnich 8 lat wykryłem ponad 800 wycieków wody wewnątrz budynków ( nie wspominam w tym zestawieniu o  wyciekach w  instalacji wodociągowych na zewnątrz budynków ). Moja  skuteczność wykrywania nieszczelności to 9 wykrytych przyczyn na 10 wycieków w przypadku zdiagnozowanych manometrem spadków ciśnienia  i 7 wykrytych na 10 wycieków w przypadku tzw. hydrozagadek czyli sytuacji , w których hydraulicy załamują ręce i nikt nic już nie wie.

Swoją usługę kończę odkuciem i wskazaniem miejsca wycieku. Na tej podstawie przygotowuje  dokumentację dla ubezpieczyciela, co pozwala na pełny zwrot kosztów ze strony firmy ubezpieczeniowej.

NIE NAPRAWIAM USZKODZONEJ INSTALACJI. USŁUGĘ NAPRAWY WYKONUJĄ FIRMY ZEWNĘTRZNE

Dopełnieniem mojej pracy związanej w wykrywaniem wycieków wody jest usługa osuszania zalanych ścian oraz przestrzeni podposadzkowej.  Osuszanie wykonuję nowoczesnym sprzętem, który pozwala skrócić czas osuszania nawet o 30 %. Wykonuję także profesjonalną dezynfekcję  ozonem osuszonych mieszkań i budynków, potwierdzoną wykonaniem badania stężenia ozonu w dezynfekowanych pomieszczeniach.

Usługi wykonuję na terenie Województwa Ślaskiego oraz ościennych.

 

 

Pozdrawiam

Maciej Krysztafkiewicz

 

 

 

 

.