Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji
Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji
Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji
Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji

O mnie

Nazywam się Maciej Krysztafkiewicz

Proponuje Państwu najpełniejszy  zestaw usług związanych z wykrywaniem wycieków wewnątrz budynków. SPECJALIZUJĘ SIĘ W wykrywaniu  wycieków z instalacji wodnych (ciepła i zimna woda), instalacji centralnego ogrzewania oraz kanalizacji.

Badania i pomiary wykonuję kamerą termowizyjną, gazem znacznikowym, mikrofonem gruntowym czyli geofonem, kamerami inspekcyjnymi, barwnikami UV .

Uszczelniam rury wodne   środkami chemicznymi – uszczelniaczami firmy Unipak.

Osuszam budynki i mieszkania po zalaniach

Wykonuję ozonowanie i dezynfekcje w celu usunięcia pleśni

Dysponuję bardzo dobrze rozwiniętym zapleczem sprzętowym. Przyjeżdżam do Państwa w pełni wyposażonym samochodem serwisowym, dysponuję w momencie przyjazdu wszystkimi możliwymi środkami jakimi na dzień dzisiejszy można lokalizować wycieki wody.  Z marszu mogę wykonać wszystkie badania instalacji ciśnieniowych jak i kanalizacji w celu ustalenia miejsca wycieku wody.

 

lokalizacja wycieków wody

Zestaw podręczny, jaki mam zawsze w aucie

-jak znaleźć wyciek wody

Kilka moich ulubionych narzędzi.

W ciągu ostatnich 9 lat wykryłem ponad 1000 wycieków wody wewnątrz budynków ( nie wspominam w tym zestawieniu o  wyciekach w  instalacji wodociągowych na zewnątrz budynków ). Moja  skuteczność wykrywania nieszczelności to 9 wykrytych przyczyn na 10 wycieków w przypadku zdiagnozowanych manometrem spadków ciśnienia  i 7 wykrytych na 10 wycieków w przypadku tzw. hydrozagadek czyli sytuacji , w których hydraulicy załamują ręce i nikt nic już nie wie.

Swoją usługę kończę odkuciem i wskazaniem miejsca wycieku. Na tej podstawie przygotowuje  dokumentację dla ubezpieczyciela, co pozwala na pełny zwrot kosztów ze strony firmy ubezpieczeniowej. 

NIE NAPRAWIAM USZKODZONEJ INSTALACJI. USŁUGĘ NAPRAWY WYKONUJĄ FIRMY ZEWNĘTRZNE . Zwykle uszkodzona instalacja jest naprawiana w ciągu 24 godzin do momentu mojego telefony do firmy hydraulicznej. Bez względu na rodzaj materiału, z którego wykonana jest instalacja i poziom trudności, zaprzyjaźnieni instalatorzy wykonują naprawy szybko i profesjonalnie. Wystawiają faktury VAT niezbędne w celu przedłożenia ich do ubezpieczyciela.

 

Proponuję Państwu najwyższy standard wykonywanych usług lokalizacji wycieku wody oraz osuszania

- powierzchnie podłóg oraz ścian są ZAWSZE zabezpieczone przed przypadkowym uszkodzeniem narzędziami lub przy wykonywaniu prac

- nie rozkuwam ścian i posadzek bez pewności, że znajdę wyciek wody. Zawsze przedstawiam swoje racje i argumenty przed przystąpieniem do prac dewastacyjnych

- nie chodzimy w butach po domu

- nie wyobrażam sobie kucia bez odkurzacza

- w przypadku możliwego zapylania zawsze używamy folii malarskich, przygotowujemy wygrodzenia przeciwpyłowe części domu lub mieszkania, osłaniamy meble, żyrandole i inne

 

Dopełnieniem mojej pracy związanej w wykrywaniem wycieków wody jest usługa osuszania zalanych ścian oraz przestrzeni podposadzkowej.  Osuszanie wykonuję nowoczesnym sprzętem, który pozwala skrócić czas osuszania nawet o 30 %. Wykonuję także profesjonalną dezynfekcję  ozonem osuszonych mieszkań i budynków, potwierdzoną wykonaniem badania stężenia ozonu w dezynfekowanych pomieszczeniach.

Usługi wykonuję przede wszystkim na terenie Województwa Śląskiego. 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Maciej Krysztafkiewicz

 

 

 

 

.