Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji
Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji
Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji
Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji

Kamera inspekcyjna do kanalizacji

Jestem w stanie wykonać monitoring kanalizacji każdej rury kanalizacyjnej w budynkach mieszkalnych. Wykonuję usługi inspekcji telewizyjnej rur w zakresie średnic 32 mm do 300 mm.

Specjalizuję się w wykrywaniu nieszczelności instalacji kanalizacyjnej, ale wykonuję wszystkie możliwe inspekcje rur kamerą TV.  Wszystkie kamery kanalizacyjne, które posiadam mają możliwość nagrywania całej wykonane inspekcji.

Posiadam : 

kamera do sprawdzania rur   – średnica ruchomej głowicy 6 mm, długość przewodu 1,5 m. Kamera idealnie nadaje się do przeprowadzania inspekcji odpływów liniowych i syfonów w kabinach prysznicowych. Urządzenie posiada ruchomą głowicę, dzięki której można się „porozglądać się ” po rurze w celu wykrycia nieszczelności powodującej przeciek wody. Jest to bardzo precyzyjny sprzęt pomiarowy pozwalający wykryć nawet najmniejsze nieszczelności w instalacji. Zwykłą kamerą bardzo ciężko jest wykryć pęknięcia rury spiro, w przypadku kamery Trotec nie ma z tym problemy, ponieważ obiektyw kamery może obserwować powierzchnie rury pod różnymi kątami. 

 

- kamera do inspekcji kanalizacji  – jedyna kamera na rynku do rur o średnicy 32 mm i długości przewodu 25 metrów. Większość rur odpływowych z umywalek i pralek to rury 32 mm. Świetny obraz i bardzo elastyczny przewód pozwalają na wykonanie naprawdę trudnych inspekcji.  Kamerę można wykonać inspekcje rur odpływowych z toalety bez konieczności ściągania muszli, jest to bardzo pomocne w przypadku skomplikowanych systemów montażu urządzeń sanitarnych. Kamera nadaje się do inspekcji rur wodnych o średnicy większej niż 1 1/2 cala. Poniżej przedstawiam link do wykonanej przeze mnie  inspekcji rury 2 ". Badanie miało pokazać stan piony wodnego w 9 letnim budynku.

https://www.youtube.com/watch?v=ESxMFjdpDA4&t=206s

 

Tak wygląda przykładowa inspekcja rury kanalizacyjnej fi 50 wykonana kamerą do inspekcji rur 

 

https://www.youtube.com/watch?v=XBYxi7Shmos

 

 

kamera inspekcyjna do kanalizacji -   Kamera inspekcyjna do rur o średnicy 50 -75 mm. Kamera posiada świetnie działający lokalizator głowicy, który pozwala z dokładnością do kilku centymetrów na zlokalizowanie przebiegu i miejsca uszkodzenia instalacji kanalizacyjnej. Kamerąwykonuję usługi lokalizacji przebiegu instalacji kanalizacyjnej w budynkach i poza nimi.

 

Przykład wykonania usługi lokalizacji podziemnej rury kanalizacyjnej

 https://www.blogger.com/blogger.g?blogID=35475406577051855#editor/target=post;postID=5073917668661961548;onPublishedMenu=overviewstats;onClosedMenu=overviewstats;postNum=2;src=postname

 

Przykład wykonanej przeze mnie inspekcji rury fi 50 kamerą TV 

https://www.youtube.com/watch?v=SBFUuGhUqfY

 

 

kamera do kanalizacji  Rothenberger  – największa kamera do największych średnic od 110 do 300 mm. Bardzo dobrej jakości obraz pozwala na szybkie i sprawę zdiagnozowanie miejsc nieszczelności w instalacji kanalizacyjnej. Kamera oferuje bardzo dobrą jakość obrazu, przy niewielkich gabarytach samej kamery, co pozwala na wykonania inspekcji rur kanalizacyjnych z dachu lub innych mało dostępnych lokalizacji.