Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji
Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji
Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji
Wykrywanie lokalizacja wycieków wody i nieszczelności instalacji

Wykrywanie wycieków wody  gazem znacznikowym. Gaz znacznikowy w praktycznym wykorzystaniu do wykrywania wycieków wody.

Specjalizuję się w technice wykrywanie nieszczelności za pomocą gazu znakującego. Jako jednej z pierwszych, nie wiem czy nie jako pierwszy, zacząłem wykonywać badania na południu Polski. Pracuję z gazem znacznikowym niemal codziennie, a moje doświadczenie w lokalizowaniu wycieków za pomocą gazu jest bardzo duże.  

Wykrywanie nieszczelności instalacji wodnych gazem znacznikowym polega w największym skrócie na pozbyciu się wody z instalacji i napełnieniu rur gazem pod odpowiednim ciśnieniem.

Gaz znacznik nie ma koloru ani zapachu. Jest bezpieczny dla przebywających w budynku dorosłych i dzieci.  Jest to mieszanina wodoru i azotu lub innych gazów niepalnych obojętnych w odpowiednich proporcjach dostosowanych do specyficznych warunków danego badania. Przez lata wykonywania pomiarów gazem znacznikowym wypracowałem swój własny pomysł jaką mieszankę gazów i w jakich proporcjach użyć w celu uzyskania jak najlepszych wyników lokalizacji nieszczelności . Nie ukrywam, że jest to w wielu przypadkach klucz od mojego sukcesu, dlatego warto zaufać doświadczonej firmie ( czyli mojej skromnej osobie ) z bogatym doświadczeniem w kwestii gazowania instalacji wodnych.